Gabrielės Blogas
dalykėliai.lt

Metų skaitiniai

2016-01-21

skaitiniai

Labas! Šiandien ateinu su savo mėgstamiausiomis praėjusių metų knygomis.

2015 metais perskaičiau 32 knygas. Iš jų atrinkau 4, kurias suskaičiau greičiausiai, arba jos tiesiog man paliko giliausią įspūdį. Jei sekate mano tinklaraštį jau seniai, tai žinot, kad protingų knygų, kurias turėtų skaityti rimti suaugę žmonės, aš įprastai nemėgstu. Širdis nuolat linksta ties lengvais skaitiniais, kurie skirti vyresniems paaugliams, visokių pasakų fantastikų. :))

Tiesa, dabar knygų klube išpardavimas, todėl visų mano išvardintų leidinių kainos yra labai geros, pats laikas įsigyti, jei kurios nors dar neturite.

  1. Becca Fitzpatrick Plikledis - super įtraukė. Ir nors paprastai istorijų pabaigas aš nesunkiai įspėju, ši knyga mane kelis kartus suklaidino, tik jos gale supratau Kas ir Kaip. Tiesa, joje nėra veikėjų su stebuklingomis galiomis ir panašiai, todėl knyga turėtų patikti ir tiems, kas iš pasakų jau išaugo. :)

  2. Victoria Aveyard Raudonoji Karalienė manęs nenustebino, pabaigą galėjau nuspėti, daug elementų man buvo lyg ir pažįstami iš kitų tokio tipo knygų, BET suskaičiau ją su dideliu malonumu, per kelias dienas. O kai nuo knygos negali atsitraukti, tai… na, turėtų būti pakankamas argumentas, rekomenduojant ją paskaityti bendraminčiams. Labai laukiu šios istorijos tęsinio.

  3. Amy Ewing Brangakmenis buvo paskutinė praėjusių metų knyga, kurią perskaičiau. Joje fantastikos netrūksta, kaip man ir patinka. :)) Idėja, mano manymu, labai gera, kažkas naujo ir intriguojančio. Buvo verta kiekvieno cento, kurį už knygą sumokėjau. Neseniai buvau paskolinusi sesei, tai ji po kelių dienų man skambino ir klausė kada atvešiu tęsinį. Deja, jis dar neišleistas, tačiau laukiam nesulaukiam.

  4. Colleen McCullough Erškėčių Paukščiai viena iš rimtesnių knygų. Sakyčiau, suaugusioms moterims. Labai sunku apie ją pasakyti ką nors konkretaus, istorija sukėlė daug emocijų, buvo vietų, kurios vertė susimąstyti. Kai perskaičiau, dar ilgai apie ją galvojau. Na, kažkaip ilgai negalėjau atsigauti. Unikalus pasakojimas, kuris tikrai vertas Jūsų laiko. Rekomenduoju.

Į sąrašą dar noriu įtraukti pamėgtus Harper’s Bazaar žurnalus, apie kuriuos neseniai pasakojau čia. Vos ‘per plauką’ į mėgstamiausius skaitinius dar neįtraukiau Kiera Cass Paveldėtoja ir E. M. Remarko Trys Draugai. Jos man taip pat labai patiko, bet paliko gal tik trupučiuką mažesnį įspūdį, nei mano išvardintas ketvertukas. Siūlau atkreipti dėmesį.

skaitiniai

Su meile, Gabrielė

comments powered by Disqus