Gabrielės Blogas
dalykėliai.lt

Knygų mylėtojams

2016-05-10

knygos

Laaaabas!!!!

Kaip jums mano atvirukas? Tikriausiai, tai pirmas atvirukas, kurį pasidovanojau pati sau. Negalėjau atsispirti. :) Hario Poterio gerbėjai supras.

Šį kartą atkeliauju su dar viena savo idėja. Projektu. Net nežinau kuo. Įvardinkit, kaip tik norit. Tai orientuota į visus knygų mylėtojus.

Man taaaip trūko vietos, kur savo mintimis galėčiau pasidalinti su bendraminčiais knygų skaitytojais. Žinau, kad tokių yra!

Dažnai perskaitau kokį nors kūrinį, kuris man sukelia milijoną emocijų. Labai norisi jomis pasidalinti. Taip ir gimė mintis daryti knygų apžvalgas. Tam reikėjo erdvės. Tą erdvę pavadinau lithuanianreader.com. Tarsi virtualūs namai visoms mano turimoms knygoms. Puslapiui trūksta daugybės dalykų, net galvojau, gal dar per anksti savo nauju kūdikiu dalintis. Bet oh well, mažais žingsneliais vis judu į priekį. Reikia laiko įsivažiuoti. :)

Dar daugiau mielų paveikslėlių, minčių, pastebėjimų rasite Lithuanian Reader Facebook paskyroje, kur pasistengsiu paplatinti aktualią informaciją apie knygas, arba, pavyzdžiui - artėjančias knygų ekranizacijas.

Kviečiu jungtis visus pozityviai nusiteikusius žmones, gerbiančius knygas ir mylinčius skaitymą.

Su meile, Gabrielė

comments powered by Disqus