Gabrielės Blogas
dalykėliai.lt

Vasario mėgstamiausi

2014-03-04

foto

Ar Jums nutinka taip, kad iš daugybės kosmetikos, kuri guli namų lentynose, išsirenkate tik kelis produktus ir naudojate juos kasdien? Man taip būna nuolat, o favoritai keičiasi kas mėnesį, arba kelis. Kai kuriuos produktus naudoju visus metus iš eilės ir neįsivaizduoju be jų savo gyvenimo.

Vienas iš tokių kosmetikos produktų man yra matinis garnier bb kremas skirtas riebiai odai. Jį mielai renkuosi vietoj skystos pudros. Maskuoja jis nedaug, tačiau to man visiškai pakanka, o veidas nesijaučia tartum su kauke. Prieš tai mėginau paprastą garnier bb kremą, be matinio efekto - tragedija! Vos užtepus veidas imdavo blizgėti, nors mano oda nėra riebi. Kelis kartus pavaikščiojau kaip suprakaitavus ir išmečiau lauk. Laimė, kad pamėginau kitą jo variantą, kuris man tiesiog nepakeičiamas. Kadangi mano paakių oda labai plona, juos reikia maskuoti. Spėkit, ką aš darau? Užtepu dar vieną pastarojo kremo sluoksnį ir palaukiu 5-10 minučių, kol susigers. Jokio papildomo maskuoklio tada nebereikia, oda aplink akis atrodo šviesi ir skaisti. Kartojau šį produktą kokius penkis kartus, kolkas neplanuoju jo niekuo pakeisti. Jo kaina Vokietijoje apie 10eur, mano nuomone, jis vertas kiekvieno išleisto cento. Beje, ar matėte tokį kremą pirkti Lietuvoje? Aš matte effect niekur nemačiau :(

Taip pat, pastarąjį mėnesį ypatingai pamėgau savo clinique chubby stick, 07 super strawbery (kaina 54,90lt). Lūpų balzmas puikiai tinka prie visokio makiažo, o lūpas nuspalvina labai švelniai ir jų neišsausina. Kaskart pasidažau, o tada ranka taip ir tiesias link jo, o ne kokio kito balzamo, nežinau kada jis atsibos, tačiau atsibodus tikriausiai pirksiu kito atspalvio, tos pačios firmos lūpų pieštuką.

foto

Ech, dabar apsidairiau ir suvokiau, kad aplink vien pavasariškų, šviesių spalvų gaminiai. Nagus taip pat pamėgau lakuoti šviesiai. Šis MANHATTAN LOTUS EFFECT 71S nagų lakas (kaina 12,75lt) parduotuvėje man pasirodė baltas (kokio aš ir norėjau), bet namuose pamačiau, kad yra šviesiai žalsvas. Nuotaikos nesugadino, nes nulakuoti nagai atrodo puikiai, be to - pilna blizgučių :-) Nusivalo jie nelabai greitai, tačiau dažnai vargti nereikia, nes lakas tikrai ilgai išsilaiko. Tai pirmas mano bandytas MANHATTAN firmos produktas, tačiau po tokio sėkmingo pirkinio, ketinu pasidairyti ir tarp kitų atspalvių.

foto

Dar vienas, paskutiniu metu pamėgtas kosmetikos dalykėlis yra kreminis lūpų bei skruostų raudonis Me Me Me Boho BALM Cheek Lip Tint Pink Rouge. Aš jo lūpoms nenaudoju ir nebandžiau. Tiesiog į abi spalvas patapšnoju pirštukus ir ištrinu savo skruostus. Spalva lygiai pasiskirsto ir nerealiai natūraliai atrodo, lyg būčiau smagiai pasportavus. Niekas neatspėtų, kad specialiai pasiraudoninau skruostelius :-) Panašu, kad jo užteks tikrai ilgam. Kvapas kaip vanilės, o man patinka parfumuoti produktai!

Šį daikčiuką pamėginti man atsiuntė Pink Box ir tai buvo pats naudingiausias dalykas, kokį tik esu iš jų gavusi.

foto

O paskutinis dalykėlis yra mano numylėtas braškinis kūno sviestas iš The Body Shop (kaina 63lt). Sakiau, kad pasiliksiu tokius kvapus vasarai, tačiau negalėjau atsispirti. Gal dėl to, kad labai mėgstu braškes… Nors vyras sakė, kad šio sviesto kvapas jam primena kažkokius vaistus nuo kosulio.

Nežinau kada man atsibos TBS kūno sviestai…

Su meile, Gabrielė

comments powered by Disqus