Gabrielės Blogas
dalykėliai.lt

Ko aš daugiau nepirkčiau?

2014-03-10

foto

Gaila, bet norėdama išmėginti naują kosmtiką, kartais tiesiog išmetu pinigus kaip į balą. Žiūrinėjau savo kosmetikos stalčiukus ir išrinkau labiausiai mane nuvylusius produktus. Laimė, kad tokių yra daug mažiau, nei tų, kurie man patinka.

1. LUMENE arctic aqua deep moisture eye gel. Pirkau šį bekvapį akių srities gelį, nes patiko pakuotė - atrodė, kad jis bus labai malonus ir gaivinantis. Pirmą kartą juo pasitepus, paakiai tapo labai nemaloniai lipnūs, tarytum apsitraukę plėvele, gelis ilgai nesusigėrė. Pamaniau, kad panaudojau per didelį jo kiekį, tačiau kitą kartą buvo lygiai tas pats! Laimė, kad neatsikėliau užtinusiomis akimis, tačiau nei gero, nei blogo efekto nepastebėjau, nors naudoju beveik mėnesį. Būtinai keliausiu pirkti naujo akių srities kremo, o šį atidėsiu… stovės jis pas mane tol, kol baigsis galiojimo terminas, o tada išmesiu. Spėju :)

2. YSL baby doll blakstienų tušas. Ir apskritai beveik visi YSL tušai. Jie tiesiog taaaaaip neverti savo kainos, kad baisu. Pirmą įspūdį padaro labai gerą - puikiai atskiria, sušukuoja ir paryškina blakstienas, turi labai patogų silikoninį šepetėlį, jau nekalbu apie nuostabią, prabangiai atrodančią pakuotę. Tačiau yra vienas BET. Tušas labai greitai išdžiūna. Lygiai po 2 savaičių naudojimo jis tampa bevertis. Tai ar apsimoka už tas kelias savaites malonumo mokėti 120lt? Manau, kad ne.

3. REVLON AGE DEFYING Spa Foundation makiažo pagrindas su šepetėliu, per kurį pudra ir išsispaudžia. Parduotuvėje mane būtent tas šepetėlis ir sužavėjo! Pasirodo, tai nėra labai patogus būdas padengti veidą, nes šepetėlis šiek tiek per mažas - geriau jau naudoti pirštus, kempinėlę, ar savo įprastą šepetuką. Pats makiažo pagrindas man smirda kažkokiu aliejumi, gal saulėgrąžų, o gal rapsų… Tačiau ir į kvapą būtų galima nusispjauti, jei ne tas nemalonus kaukės jausmas ant veido. Atrodo, kad tą aliejų ir tepi. Oda ima negražiai blizgėti. Iš pradžių jį dar naudojau pamaišydama su savo BB kremu, o dabar jau metu lauk. Beje, noriu atkreipti dėmesį, kad mano odos tipas yra mišrus. Jei jūsų oda sausa - šis pagrindas nebūtinai Jums netiks, tačiau manau, jog yra ir geresnių variantų. Šito nerekomenduoju.

4. Dar vienas blakstienų tušas. MARC JACOBS LASH LIFTER. Pirkau, nes patiko pakuotė ir įprastas, nei per storas, nei per plonas - sakyčiau old school šepetėlis. Kai pabandžiau, galiu drąsiai jį nominuoti metų tušu, kuris blakstienoms nieko nedaro :) Vos vos juodai kažką patepa, palipina ir viskas. Jokio efekto. Pastorintų arba pailgintų bakstienų galit nesitikėt. O aš negaliu patikėti, kad toks prastas produktas gali slėptis po MJ vardu…

foto

Su meile, Gabrielė

comments powered by Disqus