Gabrielės Blogas
dalykėliai.lt

Vokų šešėlių pagrindas

2014-03-20

foto

Ar dažnai nusiperkate gražios spalvos vokų šešėlius, o jų užsitepę nusiviliate ir galvojate, kad jie labai prastai pigmentuoti, ant vokų neatrodo taip gražiai kaip pakuotėje? Dažniausiai taip atsitinka su šviesių, kūno spalvos šešėlių spalvomis. Tai yra pagrindinė priežastis, kodėl aš naudoju jų pagrindą. Skirtumas akivaizdus. Naudojant šešėlių bazę, nereikia tepti dešimt sluoksnių dažų, dažniausiai užtenka vieno ryškaus potėpio.

Antras privalumas yra tas, kad šešėlių pagrindas veikia kaip savotiški klijai, kurie mažiausias dažų detales prilipina prie voko ir neleidžia jiems apibyrėti aplink akis, kai daromės makiažą. Tikimybė, kad apsiterliosime paakius bei skruostus - minimali.

Trečias nuostabus dalykas, kad per visą ilgą dieną, kai nuo ryto iki vakaro būname su tuo pačiu akių makiažu, vaikštome lauke įvairiomis oro sąlygomis, o veido oda prakaituoja - mūsų šešėliai gali kuo puikiausiai išlikti savo vietoje ir nesubėgti į raukšleles.

Jei vokų dažniausiai nesidažote, tikriausiai tokio dalykėlio jums neprireiks, tačiau jei kartas nuo karto darotės vakarinį ryškų makiažą, šešėlių pagrindas yra kažkas tokio MUST HAVE. Ypač praverstų prieš einant į kokį naktinį klubą, kur bus gana tvanku ir ruošiatės daug šokti :-)

Pagrindo būna pirkti įvairaus - konkrečiam vokų šešėlių atspalviui, kad sustiprintų jų spalvos efektą, arba neutralios spalvos, kurį rekomenduoju, nes jį pritaikysite prie bet kokių šešėlių. Aš dažnai sugudrauju ir savo pagrindo šiek tiek užtepu ant lūpų, tada ir lūpdažis laikosi ilgiau.

Nedidelio kiekio pagrindo užtenka tikrai ilgam laikui, kas mėnesį jo pirkti nereikės, todėl investuoti į savo grožį tikrai verta. Vėliau nuplauti akių makiažą bus šiek tiek sunkiau, todėl jei naudojate tam veido prausiklį, nepamirškite, kad vieną kartą nusiprausti tikrai neužteks. Pirmas sluoksnis nuplauna makiažą, antras - veido odą.

Pati naudoju Artdeco firmos šešėlių bazę. Ji nėra bloga, tačiau pastebėjau, kad ilgiau pastovėjus, turi polinkį šiek tiek apdžiūti, lygiai ją užtepti ant vokų tampa sunkiau. Pirkau ją tris kartus iš eilės, tačiau daugiau jau nenoriu kartoti. Tikriausiai atsisiųsiu pabandyti iš firmos Urban Decay.

foto

Nuotraukose matote mano keturias naudotas vokų šešėlių spalvas: baltą, juodą, rožinę ir bordo. Palyginimui - kairėje pusėje užtepti šešėliai yra be jų pagrindo, o dešinėje su.

foto

Su meile, Gabrielė

comments powered by Disqus