Gabrielės Blogas
dalykėliai.lt

Kovo mėgstamiausi

2014-03-28

foto

Nors naujos kosmetikos pastarąjį mėnesį pirkau visai nemažai, daugiausiai vistiek naudojau gaminius, kuriuos pirkau ir pamėgau jau seniai. Visada savo lentynose turiu ką nors dominuojančio, šį mėnesį išimties taip pat nebuvo.

Kartotis nenoriu, todėl į kovo sąrašą neįtraukiau savo garnier bb kremo su matiniu efektu, tačiau jis vistiek mano produktas #1, kurį naudoju kasdien.

foto

Labai malonus siurprizas šį mėnesį buvo išbandytas lavera kūno losjonas Coconut Dream. Pirkau jį kartu su tos pačios serijos dušo želė, tačiau pastaroji manęs nesužavėjo, tiesiog eilinis produktas.

Kūno losjonas, visų pirma, nuostabaus kvapo. Kokoso aromatas labai natūralus, tartum būtų tikro riešuto, o ne kokių nors saldainiukų. Tepasi kaip ir įprastas lengvesnis kremas - gana greitai susigeria ir nėra lipnus. Po kelių minučių, oda tampa švelni tartum kūdikio. Nežinau koks kitas produktas duoda tokį efektą, bet šis tiesiog nerealus. Tikrai kartosiu.

Parduotuvėje mėginau ir kitų aromatų lavera kūno losjonus, tačiau jie buvo ne mano skonio, sakyčiau kvapai net gana nemalonūs, kažkokių žolių (vienas buvo levandų, kitas laukinių rožių). Jei mėgstate saldesnius kvapus, tai pastarųjų produktų ‘aklai’ pirkti nerekomenduoju, imkit kokosinius :-).

foto

Nivea dušo pienelis mano širdį užkariavo jau seniai. Šį mėnesį nusipirkau net tris vienetus, kad užtektų ilgam. Principas šio pienelio tas, kad juo reikia išsitepti dar drėgną kūną duše, o tada iškart nuplauti vandeniu.

Iš pradžių galvojau, kad tai visiška nesąmonė. Kam teptis, jei po to reikia nusiplauti, juk čia ne koks muilas :-) Panaudojau pienelį pirmąjį kartą ir visą esmę ‘pagavau’. Oda išties lieka švelni ir sudrėkinta. Smagiausia dalis ta, kad ryte išsimaudžius, galiu iškart rengtis drabužius ir nebijoti, kad juos sutepsiu kremu. Dabar šį produktą naudoju beveik kasdien, jei reikia greitai kažkur susiruošti. Jis man nepakeičiamas.

Parduotuvėse mačiau ne tik pienelį, tačiau tos pačios serijos losjoną. Aš kažkaip pagalvojau, kad pienelis turėtų stipriau drėkinti ir maitinti odą, todėl losjono net nemėginau. Mačiau, kad tokio tipo produktus dar siūlo Garnier firma, bet pasirinkau Nivea, nes man labai patinka tas įprastas, old school kremo, metalinėje dėžutėje, kvapas. Juk žinot apie ką aš kalbu, taip?

foto

Mėnesio pokštas tas, kad kovą pirkau visai nemažai naujų produktų plaukams, bet nė vienas manęs nesužavėjo taip, kad taptų mano mėnesio mėgstamiausiu. Vienas dalykėlis, kuris tikrai labai labai patiko - Philip B plaukų šampūno, su pipirmėte ir avokadu, mėginėlis! Kvapas iš pradžių nepatiko, buvo kaip kokio vyrams skirto produkto, bet jau efektas!!! Įmasažavus šlakelį šampūno, galvos oda tiesiog stingsta nuo šalčio. Sakysit nieko čia gero, bet man, ypač kai maudausi po sporto, jausmas labai malonus. Atrodo, kad jaučiu kaip plaukai AUGA, tą pačią minutę :-D. Išskalavus plaukus vandeniu, lengvas dilgčiojimas dar jaučiasi kokias 10 minučių. Jaučiuosi šauniai atsigaivinusi. Plaukai lieka tikrai daug puresni, švarūs ir švelnūs. Tik nežinau ar tą švelnumą pasiekiu šio šampūno, ar naudojamo kondicionieriaus dėka. Žinau tik tiek, kad kitą mėnesį tikrai pirksiu pilną produkto pakuotę.

foto

Visų laikų mano mėgstamiausias skruostų raudonis, kurį paskutiniu metu naudoju kasdien - matinis BOBBI BROWN Slopes 17. Jis labai gražiai ir lygiai pasiskirsto ant odos. Ilgai išlieka, natūraliai atrodo ir tinka bet kuriuo metų laiku. Nesvarbu ar būnu įdegusi, ar balta kaip snieguolė. Šis dalykėlis tikrai atrado vietą mano kosmetinėje kaip mėgstamiausias. Sunaudosiu ir lėksiu jį pirkti vėl.

Jei ieškote kokio bazinio produkto skruostams paryškinti, kurį galėtume naudoti tiek dienos, tiek vakaro metu - nuoširdžiai rekomenduoju.

foto

Benefit dandelion ULTRA PLUSH lūpų blizgį pirkau praeitą pavasarį, tačiau iš naujo jį atradau, pamėgau visai neseniai. Jeigu jūs esate tokia pati, kaip aš ir labai mėgstate gardžiai kvepiančią kosmetiką, tai bėkite jį pirkti. Net nežinau kaip tą aromatą tiksliai įvardinti… jaučiasi lyg saldi karamelė, lyg vanilė… Aš tą nuostabų kvapą, kurį laiką, jaučiu net užsitepusi ant lūpų.

Blizgio spalva labai natūrali ir švelni, tinka prie bet kokios aprangos, kasdieniam naudojimui. Produktas gana lipnus, tačiau gerąją prasme. Lūpos jaučiasi maloniai sudrėkintos. Nepastebėjau, kad dienos bėgyje blizgis negražiai subėgtų į lūpų kraštelius, kas yra didelis pliusas.

Su meile, Gabrielė.

comments powered by Disqus