Gabrielės Blogas
dalykėliai.lt

Naminis kūno šveitiklis

2014-04-02

foto

Namuose pasigaminti puikų, natūralų kūno šveitiklį yra visai nesudėtinga, reikia vos kelių ingridientų ir labai mažai laiko. Aš užtrukau lygiai dvi minutes.

Geriausia dalis ta, kad galima susikurti savo mylimiausio kvapo produktą. Naudoti vieno mėgiamiausio, arba sumaišyti kelis eterinio aliejaus kvapus.

Nieko baisaus, jei naudosite vien jūros druską, arba vien cukrų, nors jeigu rinksitės iš abiejų - geriau imkit druską.

Pirkdama reikiamus produktus, išleidau maždaug tiek pinigų, kiek būčiau išleidusi jau paruoštam šveitikliui, tačiau jei viską būčiau sunaudojusi, gautųsi kokius penkis kartus didesnis šveitiklio kiekis. Tiek man net nereikia. Likę ingridientai nukeliavo į stalčių. Dar sugalvosiu kokiam kilniam grožio tikslui juos panaudoti.

Mano klaida buvo ta, kad pasirinkau per stambų rudąjį cukrų. Šveitiklis dėl to gavosi kiek per šiurkštus. Jūs tos klaidos geriau nekartokite ir pasirinkite smulkų cukrų. Be visa ko, iš dušo išlindau lyg su nauja oda. Nors panaudojusi šveitiklį dar nuprausiau kūną dušo želė, tačiau jokio losjono neprireikė, oda liko labai maloniai sudrėkinta. Naudosiu šį gėrį kiekvieną savaitę.

foto

Reikės:

  • 100ml jūros druskos;
  • 80ml cukraus;
  • 200ml kokosų aliejaus;
  • Kelių lašelių eterinio aliejaus;
  • Nedidelio sandaraus stiklainėlio.

foto

Jūros druską sumaišome su cukrumi ir supilame aliejų. Jei per kietas, šiek tiek jį pašildome rankose, kad suskystėtų. Įlašiname kelis lašelius kvapnaus eterinio aliejaus. Aš, žinoma, pasirinkau braškinį ir suverčiau jo net kelis šaukštelius. Kvapas - pasaka.

Gautą masę sukrečiame į švarų stiklainėlį ir laikome tamsioje, vėsioje vietoje.

foto

Jei visas šitas procesas jums pasirodė per sudėtingas (nejaugi?), siūlau nusipirkti pakelį druskos į vonią, kuri jau yra aromatizuota. Užpilkite ją dvigubu kiekiu aliejaus ir turėsite paruoštą kūno šveitiklį.

foto

Su meile, Gabrielė.

comments powered by Disqus