Gabrielės Blogas
dalykėliai.lt

Dior Addict Extreme Nr. 754 - Pandore

2014-04-09

foto Dior Addict EXTREME spalva - Nr. 754 - Pandore.

Mane pralinksmino lietuviškas Douglas.lt puslapis, kuris rašo, jog PASIRODĖ NAUJA DIOR ADDICT VERSIJA - EXTREME. Taip - pasirodė, tačiau ji visai nėra nauja, nes išleista 2012 metų pavasarį. Oficialus Extreme kampanijos veidas - Kate Moss.

Kaip ir buvo galima tikėtis, spalvų paletė, nuo pirmosios šių lūpdažių serijos jau yra gerokai pasipildžiusi, todėl praėjus keleriems metams, atspalvių pasirinkimas gana platus.

Pirmasis įspūdis tikrai neblogas. Lūpdažis man kažkiek primena YSL Rouge Volupte. Konsistensija, spalvos intensyvumas, pigmentacija panaši. Taip pat, kaip ir polinkis pabėgti nuo lūpų kraštelių, todėl lūpų pieštukas čia, sakyčiau, būtinas. Jei reikėtų rinktis tarp Ysl ir Dior - pasirinkčiau pastarąjį, nes ant lūpų išlieka šiek tiek ilgiau, nors čia jo tik 3,5g, o Ysl siūlo visus 4g.

foto

Lūpdažis nesausina lūpų, bet nėra tokios intensyvios spalvos, kaip gali pasirodyti iš pirmo žvilgsnio, todėl nepabandžius parduotuvėje gyvai, internete pateikta palete vadovautis nerekomenduoju. Vis dėl to, produktas kokybiškas, puikiai moka suteikti tą prabangos pojutį, kurio norėtų visos merginos. :-)

Kaina parduotuvėse apie 130lt.

foto

Su meile, Gabrielė.

comments powered by Disqus