Gabrielės Blogas
dalykėliai.lt

Artdeco Perfect Color Lipstick Nr.99

2014-05-09

foto

Artdeco Perfect Color Lipstick Nr.99 patvarūs drėkinamieji lūpų dažai. Matinis natūralus atspalvis.

Šį lūpdažį tiesiog įsimylėjau. Pirmiausia dėl jo, taip man patinkančios, spalvos. Antriausia dėl to, kad jis tikrai patvarus! Išlieka beveik visa dieną, valgant ir geriant. Yra stipriai pigmentuotas, ant lūpų lengvai bei gražiai pasiskirsto. Nepasakyčiau, kad drėkina, kaip parašyta ant pakuotės, tačiau yra gana malonios konsistencijos, lūpų nesausina. Man primena turimą Dior SERUM DE ROUGE Luminous Color Lip Treatment lūpdažį, tačiau kaina kur kas prieinamesnė, todėl negailėdama naudosiu kasdien.

Ką Jūs manot apie šios firmos lūpų produktus? Ką esate bandę, gal turite vieną mėgiamiausią gaminį? Mano nuomone, jie turi ir labai gerų, ir švelniai tariant - vidutiniškų produktų. Šis lūpdažis buvo tikrai maloni staigmena.

Noriu priminti, kad Douglas parduotuvėse, šiuo metu, vyksta Artdeco akcija. Perkant jų kosmetikos už 60lt, dovanų gausite mini blakstienų tušą, o už 110lt - pilną blakstienų tušo Angel Eyes pakuotę. Visai Artdeco kosmetikai (išskyrus vokų šešėliams) taikomos labai nemažos nuolaidos. Užsukit apsidairyt, jei domina! Aš jau apsidairiau :))

foto

Su meile, Gabrielė.

comments powered by Disqus