Gabrielės Blogas
dalykėliai.lt

essie nagų lakas - sunday funday

2014-05-11

foto

Nagų lakas iš essie, atspalvis smagiu pavadinimu - sunday funday. Spalva ryški, nenusitrynusi išlieka 2-4 dienas. Buteliuky matosi maži sidabriniai blizgučiai, tačiau ant nagų jų užsitepa labai minimaliai, kad matytųsi, reikia gerai įsižiūrėti iš arti. Nagų lakas turi patogų platų šepetėlį.

Nuotrauka daryta nenatūralioje, lempos šviesoje, todėl atrodo ryškiai oranžinė. Dienos šviesoje atspalvis labiau persikinis. Vasarai pats tas. Buteliuko tūris yra 13,5ml, todėl šio gėrio užteks gana ilgam. Paprastai nagų lakai būna 8-11ml.

Kiek žinau, Lietuvos prekybos vietose essie firmos lakų nėra, tačiau galite užsisakyti internetu, pavyzdžiui iš beauty bay puslapio. Atsiuntimas nekainuoja.

foto

Noriu įspėti, kad nepirktumėte essence firmos 3d papuošimų nagams, aš jau nusvilau :( Papuošimai gigantiško dydžio, stori… Įsivaizduoju, kad būtų labai nepatogūs ir visur kibtų. Blogiausia dalis ta, kad pradariusi klijų tūbelę, pamačiau tokį vaizdą, koks matosi nuotraukoje - klijai sutirštėję ir sulipę į želė konsistencijos gumulą. Tik išmečiau pinigus.

foto

Nuotrauka daryta dienos šviesoje:

foto

Su meile, Gabrielė.

comments powered by Disqus