Gabrielės Blogas
dalykėliai.lt

Uoga uoga kosmetika

2014-05-21

foto

Tiek daug visokių nuomonių girdėjau apie Uoga Uoga produkciją, tačiau kelis dalykėlius išmėginau tik visai neseniai. Išsirinkau veido toniką su žolelėmis Laukinės Pievos bei plaukų galiukų serumą Bling Bling.

Kosmetika gana pigi. Kadangi nepripumpuota visokių konservantų, tai ir galiojimas gana trumpas, ir kiekiai nedideli.

Prieš perkant, pirmiausiai pasižiūrėkite į gaminių sudėtį, kad nebūtų kaip man, kai nusipirkau Bling Bling serumą. Jo pagrindas yra kokosų aliejus, kuris mano plaukams visai netinka. Tiesą sakant, panašu, kad tai tiesiog grynas kokosų aliejus, be jokių priemaišų, tačiau pakuotė skelbia, kad jame dar yra ricinos aliejaus, vitamino E ir sandalmedžio eterinio aliejaus (ko gero, labai nedaug). Rašo, jog nedidelį kiekį galima tepti tiek ant sausų, tiek ant drėgnų plaukų galiukų, o aš patarčiau jį tepti PRIEŠ plaunant plaukus, nebent jūsų plaukai yra išties labai sausi. Na.. net nežinau ką pasakyti daugiau, man šis produktas tiesiog neveikia ir malonaus rezultato nematau. Norėdama sunaudoti, net bandžiau juo valytis makiažą, ką jis padaro visai neblogai (mano veido prausiklis tą padaro geriau). Galiausiai likau prie varianto, išsitepti juo plaukus kelios valandos prieš plovimą. Nepasakyčiau, kad galiukai būtų labiau žvilgantys, ar švelnesni, tačiau plaukams nepakenks. Tiesa, tai tik mano nuomonė, jei jūs bandėte naudoti gryną kokosų aliejų ir tai davė rezultatą, šis produktas taip pat turėtų patikti. Kaina apie 20lt. (50ml)

Tonikas Laukinės Pievos iš pradžių man visai nepatiko. Stipriai atsiduoda kažkokiom vaistažolėm ir alkoholiu, tepant aplink akis, garuodamas alkoholis tiesiog graužia jas. Kvapas siaubingas, bet ko dėl grožio nepadarysi. Šis produktas tapo mano nauju TOPU :) Verta ir nosytę suraukti, kai tai duoda rezultatų. Pirmiausiai, tai jis skirtas normaliai, mišriai ir riebiai odai. Turiu tokią nuojautą, kad puikiai dezinfekuoja bei gydo odą, jei reikia išsispausti kokį inkštirėlį. Aš juo suvilgau vatos diskelį ir tepu ant veido kiekvieną rytą. Ramiai sau išgeriu puodelį kavos, palaukiu, kol tonikas susigers ir nudžius, o tada veidą nuplaunu vandeniu. Tonikas kasryt tartum pažadina mano veido odą, jaučiuosi labai gaiviai. Jo sudėtis: vanduo, alkoholis, mėtų ekstraktas, aviečių lapų ekstraktas, šalavijų ekstraktas, ramunėlių ekstraktas, kraujažolių ekstraktas. Aš šį produktą tikrai kartosiu. Man imponuoja jo natūralumas. Sakyčiau, kad galima susimaišyti kažką panašaus pačioms, tačiau kam vargti, kai tai padaro ir tinkamai supakuoja Uoga Uoga. Manau, kad kaina visai racionali. Mokėjau apie 20lt. (60ml)

foto

Su meile, Gabrielė.

comments powered by Disqus