Gabrielės Blogas
dalykėliai.lt

Douglas Box of Beauty

2014-06-14

foto

Tokia grožio dėžutė Lietuvoje dar naujiena. Ją gali užsisakyti visi lojalūs Douglas klientai - Douglas kortelių turėtojai. Esmė tokia, kad už pagrindinio dėžutės produkto kainą, dar gauni keturias kosmetikos miniatūras ir keturis nuolaidų kuponus, kurių pasirinkti pats negali. Dėžutės kaina 51,90Lt, ją galite pirkti fizinėje parduotuvėje, arba internetu. Jei pirksite e-shop’e, žinokit, kad reikės susimokėti papildomus 10Lt už siuntinuko pristatymą (siuntimas nieko nekainuoja, jei prekių perkate už šimtą litų).

Nujaučiu, kad panašaus pasiūlymo sulauksime kas mėnesį, nes douglas.lt jau yra atskira paskyra BOX OF BEAUTY.

Su Douglas grožio dėžute jau esu susidūrusi, kai gyvenau Vokietijoje. Ten šis dalykas visai nėra naujas. Sakyčiau, kad net labai populiarus. Tik sąlygos šiek tiek kitokios, mano galva, daug geresnės. Dėželę moterys užsisako kaip mėnesinę prenumeratą, už pastovų 15 eurų mokestį, atsiuntimas nemokamas. Douglas kortelės turėti nebūtina, tereikia užsiregistruoti jų internetinėje parduotuvėje. Vieną pagrindinį produktą parenka Douglas ir jo keisti negalima, tačiau likusias keturias miniatūras - žmogus pasirenka pats (iš maždaug dešimties pasiūlytų produktų). Tokiu būdu klientai negauna jų odos tipui netinkančių gaminių, ar gaminių, kurių jiems nereikia. Šaunu, ar ne? :)

Gyvenau Vokietijoje dvejus metus, tačiau niekaip nesulaukiau kada atsiras galimybė dėžutę užsiprenumeruoti. Prenumeratų kiekis ten (kaip ir Lietuvos dėžučių skaičius) ribotas, užsisakyti galima tada, kai kas nors savo prenumeratos atsisako. Tikrindavau Douglas puslapį kas savaitę, tačiau laimė niekada nenusišypsojo. Užtat, suveikė toks kiaulystės dėsnis ir man grįžus gyventi į Lietuvą, Douglas Vokietija, prenumeratų skaičių padidino! Žiūriu ir negaliu patikėti savo akimis. DAMN IT!

Šiaip ar taip, pamačiusi lietuvišką psiūlymą, greitai dėžutę užsisakiau. Tikiuosi, kad lietuviai greitai pradės imti pavyzdį iš kitų Europos šalių ir miniatūras ateityje galėsime pasirinkti patys.

Dabar apie tai, ką radau savo dėželėje:

  1. Kas be ko, pagrindinis gaminys - Max Factor False Lash Effect blakstienų tušas. Man nepatiko, šepetėlis silikoninis, labai storas. Blakstienas pirmu sluoksniu padengia ne itin ryškiai, sunku neišsitepti vokų, sudėtinga padažyti blakstienų kraštelius;

  2. COLLISTAR anticeliulitinė kapsulė ir nuolaida pilnai pakuotei įsigyti;

  3. SCHWARZKOPF BONA CURE purškiamas plaukų kondicionierius skirtas normaliems/sausiems plaukams + nuolaida pilno dydžio buteliukui;

  4. INGLOT veido tonikas skirtas normaliai odai (mano oda mišri, todėl produktas ne visai pataikytas į dešimtuką) + nuolaida pilno dydžio buteliukui;

  5. DKNY „Fresh Blossom“, parfumuotas vanduo, 7 ml. Taip pat labai neblogas pasiūlymas - 100ml buteliuką įsigyti už 50ml kainą, arba 50ml - už 35ml kainą.

Apie visus miniatiūrinius produktus plačiau papasakosiu kitame įraše, kur aptarsiu naujus mėginukus, o jei susidomėjote dėžele, ją užsisakyti galite čia.

Su meile, Gabrielė.

comments powered by Disqus