Gabrielės Blogas
dalykėliai.lt

Ysl couture palette Nr. 07 Parisienne

2014-07-16

foto

Ysl penkiaspalvė vokų šešėlių paletė iš 2014 metų kolekcijos, kurią pristato Cara Delevingne. Iš viso rasite 11 šios serijos palečių. Sakyčiau, kad visos, išskyrus vieną - Nr. 10 - Lumières Majorelle, yra puikiai pritaikomos kasdieniam švelniam, vasariškam makiažui.

Nusipirkusi prisiskaičiau, kad šešėliai prastai pigmentuoti ir vienintelis būdas normaliai juos naudoti, yra sušlapinti. Išsigandau, bet pasirodo, be reikalo. Šešėliai nėra itin ryškūs, tačiau gražiai dengia vokus. Dienos metu nėra per daug pastebimi, o dirbtiniame apšvietime nuostabiai blizga, žvilgsnis atrodo daug žvalesnis. :) Šiaip, nieko blogo šiuos šešėlius pasakyti negaliu.

Pakuotėje pridėti keli šepetėliai, kuriais normaliai pasidažyti man neišeina ir dar nežinau moters, kuri tokius naudoja. Na gal iš bėdos, jei po ranka nėra normalių šepetukų, galima naudoti ir pridėtus, tačiau per daug iš jų nesitikėkite.

Šešėlių dėžutė auksinės spalvos, atrodo gana prabangiai, būtų puiki dovana draugei, jei žinote kokias ji spalvas naudoja.

Viso šešėlių yra 5g, parduotuvėse kainuoja apie 190Lt.

foto

Viršutinė nuotrauka daryta be blykstės, apatinė - su. Nežinau, realiai šešėliai man atrodo šiek tiek blizgesni…

foto

Su meile, Gabrielė.

comments powered by Disqus