Gabrielės Blogas
dalykėliai.lt

Avon ultra colour bold - red extreme

2014-09-14

foto

Turbūt galėčiau save pavadinti raudonų lūpdažių karaliene. Turiu jų daugybę, o jei kas nors padovanoja, taip pat parenka raudoną, nes žino, kad tokią spalvą mėgstu ir visai nebijau išeiti į gatvę ryškiai pasidažiusi.

Kolkas, mėgstamiausias mano raudonas lūpdažis ir jo matinis atspalvis yra Chanel rouge allure velvet Nr.38. Visi kiti lūpų dažai nuo jo geru žingsniu atsilikdavo, iki šiol. Kai pabandžiau Avon ultra colour bold, mane jis žiaauriai nustebino, nes jokių trūkumų neradau. Tik kelis asmeninius, tai yra:

  • man patinka šiek tiek stipriau matiniai lūpdažiai;

  • atspalvis galėtų būti kiek tamsesnis.

O nekalbant apie skonio reikalus, tai produktas tikrai nerealiai geras. Visai nesausina lūpų, netepa dantų, labai ilgai išlieka net valgant, ar geriant. Taip pat turi gražią ir kokybiškai atrodančią pakuotę. Žodžiu, nepralenkia Chanel lūpdažio, tačiau daug labiau patinka nei Artdeco, Deborah ar Dior (Dior’as man tepa dantis, labai bando pabėgti nuo kraštelių).

Kaina šio lūpdažio labai nebloga, 27Lt, tačiau beveik visada galima užsisakyti su nuolaida, tada kainuos apie 20Lt. Aš jau užsisakiau kitą Avon lūpdažį, kai pamėginsiu, papasakosiu.

foto

Tiesa, prieš naudodama lūpdažį, lūpas čia apvedžiau pieštuku, tačiau prieš tai naudojau ir be jo. Lūpdažis turi tendenciją pasiterlioti tik tada, kai pvz valgau, o šiaip man nuo kraštelių nebėga. Reik tik nepamiršti, kad perteklių, kai pasidažome, paliekame ant vienkartinės servetėlės.

foto

Taip pat išmėginau ir naują, tankinantį Avon blakstienų tušą Big & Daring. Mano nuomone taip pat neblogas gaminys, bet nenoriu būti šiuo klausimu kategoriška, nes aš asmeniškai mėgstu itin plonus šepetėlius, o pastarasis yra tikrai didelis, todėl nesu įpratusi su tokiu dažytis. Merginai, kuri labiau įpratusi prie storų tušo šepetėlių, turėtų patikti. Jo kiekis net 10ml (mano įprasto gaminio pakuotė siekia vos 6,5ml)! Ryškiais potepiais puikiai padengia blakstienas. Tik va aš apsiterlioju aplink akis, bet čia jau mano problemos :D

foto

Su meile, Gabrielė.

comments powered by Disqus