Gabrielės Blogas
dalykėliai.lt

Mary Kay pirkiniai

2014-10-01

foto

Ar kada nors buvote Mary Kay grožio vakarėlyje ir jų gaminių pristatyme? Man labai įdomi jūsų patirtis, pastebėjimai bei įspudžiai apie tai. :) Aš buvau pakviesta pas draugę į svečius, kur ir vyko prezentacija. Dalyvavo dar kelios mano draugės pažįstamos, jos mama bei dvi Mary Kay konsultantės. Vakaras, mano nuomone, buvo smagus, bet visa patirtis paliko gana dviprasmišką įspūdį.

Iš pradžių turėjome užpildyti korteles, kuriose nurodėme savo asmeninę informaciją (pvz. kuo dirbame), taip pat - kokią kosmetiką naudojame, savo odos tipą ir taip toliau. Tada dar pasiklausėme pasakojimo apie kompanijos susikūrimo istoriją, o vėliau prasidėjo linksmoji dalis. Viena iš konsultančių, jaunutė mergina, tik užmetė akį į mano veidą ir konstatavo, kad mano oda visai ne normali/mišri, dienos bėgyje linkusi riebaluotis T zonos srityje, o net SAUSOKA, todėl ji parinks išbandyti veido priežiūros priemones, skirtas sausai odai.

Prisipažinsiu, kad nesitikėjau, jog reikės nusivalyti savo kruopščiai atliktą makiažą. Maniau, kad paplepėsime, išgersime kavos, gausime testerių ir išsiskirstysime. Kai konsultantės davė po servetėlę veidui nusivalyti, supratau, kad geriau nesiginčyti, nes šios dalies nepavyks išvengti. Šiek tiek išsigandau, nes nenorėjau vėliau išeiti ir savo vakarą tęsti nepasidažiusi, tačiau merginos mane patikino, kad po visų veido procedūrų bus ir dekoratyvinės kosmetikos, kurią galėsime išmėginti ir pasigražinti.

Vėliau mūsų laukė dar viena staigmena. Mary Kay kompanija labai myli savo klientes ir nori, jog prieš ką nors nusipirkdamos jos visus gaminius išmėgintų, tačiau tokios prabangos sau leisti negali. Išeitis kaip sutaupyti - leisti visas priežiūros priemones moterims pabandyti ant vienos savo veido pusės :) Pamaniau, kad keista vėliau bus darytis makiažą ant pusiau sudrėkintos, pusiau kremu pateptos odos, bet whatever… Iš pradžių pabandėme akių makiažo valiklį, tada veido šveitiklį, kaukę ir kremą. Taip pat rankų šveitiklį ir rankų kremą. Įspūdis buvo, sakyčiau, normalus. Jokios blogos kosmetikos savybės neužkliuvo, tačiau ką per daug galima pasakyti po vieno, pirmojo karto. Nepaisant to, konsultantės klausė kaip jaučiasi veido oda net kelis kartus tą patį vakarą, o kitą dieną dar ir sms žinute. Atsakymas - NORMALIAI, kaip visada. :)

Nesupratau kodėl, tačiau, kai atėjo metas ką nors iš jų kosmetikos įsigyti, viena iš konsultančių užsidarė kitame kambaryje ir mus kvietėsi paklausinėti po vieną. Na nežinau kaip jūs, bet aš neturiu jokio komplekso ką nors pirkti kitiems žmonėms matant :)

Kol po vieną buvome kviečiamos į kambarėlį, kita konsultantė mums davė pasidažyti Mary Kay dekoratyvine kosmetika. Tai yra, kažkokiu drėkikliu, kuris suteikia lengvą atspalvį (drėkiklį mums parinko ir į delną įspaudė kiekvienai individualiai), blakstienu tušu ir lūpdažiu, lūpų blizgesiu. Šiek tiek nusivyliau, kai ant staliuko neradau jokios dekoratyvinės kosmetikos antakiams paryškinti ir jokio skruostų raudonio. Kitaip tariant, jaučiausi tokia… Pusiau pasidariusi veido kaukę, pusiau sudrėkinusi odą ir pusiau pasidažiusi :)

Susigundžiau nusipirkti akių makiažo valiklį ir patikusios spalvos lūpų blizgesį:

  • Makiažo valiklį man patarė valytis ne su vatos diskeliais, o su Mary Kay servetėlėmis, nes taip sutaupysiu daugiau produkto. Servetėles man padovanojo, tik pasirodė, kad jų plotis didesnis nei mano visas veidas, todėl jas reikia susikarpyti. Vėliau aš pastebėjau, kad valiklis pakankamai normaliai naudojasi ir su vatos diskeliais - vienkartines servetėles pasilikau veidui nusišluostyti po prausimosi. Valiklis tikrai puikiai, greitai, lengvai ir nedirgindamas odos nuvalo visas makiažo priemones. Aš jį naudoju ir antakiams bei patvariems lūpų dažams. Jokių priekaištų neturiu, o kai pasibaigs, tikriausiai kartosiu. Produktas puikus. Kadangi sudėtyje nėra aliejaus, regis, tiktų ir moterims su priaugintomis blakstienomis;

  • Kai pasakiau, kad noriu įsigyti ir blizgesį, pasirodė, kad spalva labai populiari, todėl vietoje jo neturi. Konsultantė pasakė, kad užveš jį man į namus iš pat ryto. Sutartu laiku, savaitgalį, aš atsikėliau, pasidariau kavos ir laukiau, tačiau konsultantė nepasirodė. Vėliau sulaukiau skambučio telefonu. Moteris atsiprašė, kad nespėjo atvykti ir patikino, kad blizgesį man išsiųs ateinantį pirmadienį, paštu. Ketvirtadienį aš atstovėjau eilutę pašte ir atsiėmiau savo siuntinuką. (Labai nudžiugau viduje radusi ir dovanėlę - gražiai įpakuotą bekvapio rankų kremo miniatiūrą.) Blizgesys lipnus, tačiau išlieka gana ilgai, nepastebėjau, kad kaip nors negražiai subėgtų į lūpų kraštelius, o atpalvis man labai gražus. Tiesa, aš jį naudoju su lūpų pieštuku. Dėl visa ko.

Žodžiu, visa mano patirtis su Mary Kay gana nebloga, bet tie keli išvardinti dalykėliai užkliuvo. Pristatymo vakaras buvo visai smagus, tačiau mano nuomonė gali būti subjektyvi, nes pasisėdėimą aš užbaigiau taure skanaus vyno ir smagiu pokalbiu su drauge bei jos mama, o šie faktoriai mano nuomonę galėjo įtakoti.

Tiesa, prieš tai jau minėta, jaunutė konsultantė mane tikino, kad nenaudoja JOKIOS KITOS kosmetikos apart M.K. Vau, aš savęs tiesiog neįsivaizduoju tokios lojalios ir atsidavusios vienai firmai. O gal esu reklamos auka? :)

Būkit geri, papasakokit apie savo patirtį naudojant šią kosmetiką, taip pat ir apie gaminių prezentacijas.

foto

Su meile, Gabrielė.

comments powered by Disqus