Gabrielės Blogas
dalykėliai.lt

Deborah Lippmann: million dollar mermaid

2014-12-01

foto

Pirmasis deborah lippmann nagų lakas, kurį išbandžiau. Buteliukas labai dailus, pagal gražumą tikriausiai antras po estee lauder lakų pakuočių (mano nuomone). Viduje net 15ml lako, todėl vieno buteliuko užtenka ilgam. Atspalvių pasirinkimas tiesiog nerealiai platus, labai sunku išsirinkti. Jei galvoje turite savo įsivaizduojamą, tobulos spalvos laką, galit beveik būti tikri, kad deborah lippmann jau tokį yra išleidusi. Šepetėlis gana siauras, nedidelis. Žinau, kad daugeliui merginų tai būtų minusas, o man patinka, nes taip daug lengviau gražiai nusilakuoti nagų kraštelius prie odelių. Konkrečiai šis, million dollar mermaid, nėra super pigmentuotas. Nuotraukose aš nusilakavusi dviem sluoksniais, tačiau jaučiau, kad su trečiu sluoksniu nagai atrodytų gražiau (neturėjau tam pakankamai laiko, skubėjau). Lakas blizgučių pagrindu, todėl džiūna gana greitai, pusdienio laukti nereikia. :) Dėl tos pačios priežasties reikia pavargti, kai ateina metas jį nusivalyti. Gražus manikiūras išsilaikė apie keturias dienas. Jei būčiau nepatingėjusi užtepti viršutinio apsauginio sluoksnio, ko gero, išsilaikytų ir ilgiau.

O dabar liūdnesnis dalykas - lakas kainuoja apie 23 eurus. Jei mėgstate lakuotis įvairiomis spalvomis, už tą pačią sumą papildytumėte savo kolekciją ne vienu nagų laku.

Aš duočiau kokius 7/10 balų. Jei ne kaina, įvertinimas būtų bent 8/10. O dabar man šis lakas toks… pasilepinimui. :) Tiesa, manau, kad internete tikrai galima rasti akcijų ir nukainojimų senesnių nagų lakų kolekcijoms, kai išleidžiama nauja, todėl galima susižvejoti ir pigesniu lippmann lakų.

foto

foto

foto

Su meile, Gabrielė.

comments powered by Disqus