Gabrielės Blogas
dalykėliai.lt

essie - a cut above

2014-12-07

foto

Blizgančių nagučių sezonas prasidėjo (nors man niekada ir nepasibaigia)! Naujos lakų kolekcijos siūlo didelį pasirinkimą, įvairių atspalvių blizgučių. Aš išsirinkau kelis, vienas iš jų essie - a cut above.

Anksčiau esu turėjusi ne vieną essie laką ir visada likdavau patenkinta. Pastarasis mane nustebino. Buvau prieš vieną dieną nusilakavusi nagus (2 sluoksniais), vaikščiojau parduotuvėje, kilnojau visokias dekoracijas ir staiga nuo manęs kažkas atšoko! Išsigandau, kad ką nors pamečiau, puoliau graibyti savo paltą, piniginę, kurią laikiau rankoje ir tada pastebėjau, kad tas atšokęs mažas dalykėlis yra mano vieno nago lakas! Atsilupo graži lygi plokštelė, lyg būčiau prisiklijavusi dirbtinius nagus.

Grįžusi, laką tiesiog pirštais gražiai nusilupau nuo visų likusių nagų. Tik va kažkaip nekyla man noras dėl to pykti. Lakuodama jau įsivaizdavau kaip sunkiai aš tuos blizgučius nugramdysiu valikliu, kai ateis metas nusivalyti. O čia vienas du ir nieko neliko. :))) Jei norite ilgalaikio varianto, siūlau ant lako pagrindo užtepti tik vieną sluoksnį blizgučių, tada užtvirtinti top coat’u. Kitaip neįsivaizduoju. Pliusas tas, kad tų blizgančių dalelių nereikia visaip graibyti ir gaudyti, kad jos papultų ant mūsų nago, jų čia pakankamai daug, galima sukurti tikrai spindintį efektą.

Mano nuomone, lakas vertas kokių 5/10 balų. End of story.

foto

foto

Su meile, Gabrielė.

comments powered by Disqus