Gabrielės Blogas
dalykėliai.lt

Renkamės micelinį vandenį

2014-12-08

foto

Paskutiniu metu miceliniai vandenys taip išpopuliarėjo, kad tokioj gausoj prduktų jau sunku ir susigaudyti. Kartais atrodo, kad tokia didelė pasiūla ne padeda, o labiau glumina pirkėją. Aš pati norėčiau išbandyti dar labai daug produktų, tačiau kaip suspėti? :)

Neseniai aš apskritai nežinojau kas tas micelinis vanduo. Negalėjau patikėti, kad paprastas skaidrus vandenukas gali švariai nuvalyti makiažą. :) Paskaičiau sudėtį ir supratau, kad tai nėra visai paprastas vandenukas. Teko tą sudėti šiek tiek pašifruoti.

Pasirodo, kad micelinio vandens pavadinimas sugalvotas ne šiaip sau, jis kilęs iš taip pavadintų mažyčių aliejinių molekulių, kurios itin gerai pašalina nešvarumus, tačiau nesuriebaluoja odos, bei priešingai negu įprastas muilas - jos nesausina. Tai puikus įprasto makiažo valiklio ir toniko pakaitalas. Micelinis vanduo labiausiai tinka moterims, kurių oda sausa, arba normali. Tos, kurios turi linkusią riebaluotis odą, gali nejausti visiško švaros efekto.

Mano reikalavimas miceliniams vandeniui buvo ne nuvalyti makiažą, o po prausiklio panaudojimo, pašalinti to makiažo likučius. Tam gana gerai tiko visi trys mano vandenukai, tačiau tvirtesnei nuomonei susidaryti, išbandžiau juos veido prausimui su pilnu, gerai užfiksuotu makiažu.

Rezultatai manęs nenustebino, geriausiai/greičiausiai/švelniausiai makiažą nuvalė brangiausias micelinis vanduo iš bioderma. Negaliu pasakyti nei vieno blogo žodžio. Produktas bekvapis, nešvarumus (bent jau matomus plika akimi) jis pašalina gerai, oda jaučiasi atsigavusi. Sudėtis, iš trijų produktų, pati paprasčiausia.

rasa clean effect vanduo turi papildomai pridėto alantoino (minkština, ramina odą, skatina jos atsinaujinimą) ir pantenolio (drėkina odą). Naudodama jaučiu labai labai silpną, švelnų produkto kvapą, kuris nieko neturėtų erzinti. Makiažą nuvalo beveik taip pat gerai kaip bioderma, tereikia kelis kartus daugiau perbraukti odą juo suvilgytu vatos diskeliu.

Trečias, mano nuomone prasčiausias, vandenukas yra firmos Lirene. Makiažui su juo nuvalyti prireikė daugiausiai laiko. Mažytės ryškios vitamino E kapsulės ant vatos diskelio yra praktiškai nepagaunamos, kad ir kiek kratyčiau buteliuką, dauguma jų vistiek spėja nusėsti į dugną. Produktas turi stipresnį, lyg ir citrusinį, kvapą. Manau, kad gali erzinti jautresnę odą. Sudėtis pati plačiausia ir man mažiausiai suprantama. Pirkau, nes patiko pakuotė, kuri man yra daug gražesnė nei rasa buteliukas.

Vis tik nelikau labai nusivylusi nė vienu gaminiu. Tiesiog visus tris sudėliojau prioritetine tvarka: bioderma, rasa, lirene. Tiesa, kiek dairiausi, kur sudaromi geriausio micelinio vandens sąrašai - visur pirmauja bioderma. Tačiau kalba eina apie užsienio gamintojus, būtų įdomu sužinoti makiažo meistrų, kosmetikos ekspertų nuomonę apie lietuviškus produktus. Gal kokia rasa atsidurtų tarp garsiausių pasaulyje vardų.

Ateityje norėčiau pamėginti daugelio išgirtus ysl, vichy, lancome micelinius vandenis. Tiesa, labai daug teigiamų nuomonių skaičiau apie loreal paris siūlomus micelinius gaminius, tačiau iki šiol loreal produkcija man labai netiko, beveik visi produktai alergizavo odą, nesiryžtu mėginti nieko naujo.

Tikiuosi, kad šis įrašas kažkiek Jums buvo naudingas. Geros ateinančios (antrosios Advento) savaitės. Bučkis.

Su meile, Gabrielė.

comments powered by Disqus