Gabrielės Blogas
dalykėliai.lt

KIKO pirkiniai

2014-12-15

foto

Labai trumpas įrašas, tiesiog noriu parodyti ir pasidžiaugti savo KIKO Make Up Milano pirkiniais. Prašiau, kad juos iš Italijos man parvežtų draugė. Labai gaila, kad šį kartą tik du dalykėliai, kitą kartą norėsiu daugiau. Ir ne be reikalo norėsiu pamėginti daugiau KIKO kosmetikos, pastarieji gaminiai man paliko puikų įspūdį, o ir kaina labai prieinama.

Skruostų raudonis Top Pairs Blush, 03 Rosewood and Azalea matinės spalvos, ryškus, stipriai pigmentuotas. Tamsesnis atspalvis puikiai tinka skruostų kontūravimui, produktas gerai sklaidosi. Pakuotė labai tvirta, neatrodo pigiai. Tokia mergaitiška. :) Produkto pakuotėje, palyginus su kitais skruostų dažais, nemažai - 2x6g. Kainavo apie 16eur.

foto

Tiesa, iš merginų girdėjau daug įvairių atsiliepimų, ne visos giria jų kokybę. Sakė, kad yra prastų šešėlių (tikiuosi man nepapuls jų įsigyti). O maniškiai šešėliai ombre duo eye shadow 105 man labai patiko. Pigmentacija superinė, labai gražiai sklaidosi teptuku. Gana ilgai nesubėga į raukšleles, o su šešėlių pagrindu, tikriausiai, apskritai nesubėga. Spalvos yra skonio klausimas, tačiau man taip pat labai patiko. Iš pradžių kiek bijojau, kad rausvos akys atrodys kaip patinę, tačiau svarbiausia, su rožine spalva nepersistengti ant apatinio voko. Pakuotė labai paprasta, standartinė, bet tvirta. Kainavo apie 7eur.

foto

Su meile, Gabrielė.

comments powered by Disqus