Gabrielės Blogas
dalykėliai.lt

Rankų kremai žiemai

2014-12-30

Photo

Žiemą rankų kremas manęs turi laukti kiekviename kamputyje. Mano rankos labai greitai išsausėja ir ima skeldėti. Šaltuoju metų laiku nusiperku kelis papildomus kremus, o ir tai neužtenka. Kai tik prireikia, jau žiūrėk ir neturiu įsimetusi į rankinę, tenka skolintis.

Šiais metais nusipirkau skirtingų firmų gaminius, vieni patiko daugiau, kiti mažiau. Geriausi pasirodė The Body Shop ir L’occitane. Gal tik kvapas L’occitane kremo labiau tiktų pavasariui, toks gaivus, vyšninis… O TBS riešutinis, kvepia labai natūraliai. Abu kremai ilgam sudrėkina rankas, greitai susigeria. Man patinka jų pakuotės. Kaina nėra pati mažiausia, tačiau kada palepinti rankų odą, jei ne žiemą?

Rasa kremas su kava ir migdolų aliejumi pasirodė šiek tiek prastesnis. Jis riebesnės konsistencijos, ne taip greitai pasiskirsto ant odos, tačiau pasiskirstęs ne už ilgo susigeria. Naudoju tik namuose. Mane kažkaip erzina jo kvapas. Nors kavos aromatą mėgstu, tačiau šis toks persipynęs, gal kažkiek sintetinis - tartum kava, bet ne kava… ką nors supratot? :D Žodžiu, mano uoslei netinka! O kaip už savo kainą, visai neblogas.

Pats prasčiausias mano akyse liko Collistar kremas. Naudoju tik nakčiai. Kvapas kaip pigios kosmetikos, gaminys lipnus, sunkiai pasiskirsto ir užima nemažai laiko, kol susigeria į odą. Kaina man nesuprantama, aš už tokį mokėčiau ne daugiau kaip du eurus, o kainavo kur kas dbrangiau. Nerekomenduoju.

Photo

Photo

Photo

Photo

comments powered by Disqus