Gabrielės Blogas
dalykėliai.lt

2 mėnesiai su HairBell

2015-01-26

Photo

Prieš kelis mėnesius pradėjau testuoti HairBell šampūną ir kondicionierių. Harmonylife puslapyje rašo, kad tai ypatingai efektyvi priemonė, kuri skatina plaukų augimą. Jie pasidaro glotnūs ir mažiau krenta. Poveikis išlieka ilgam, o šampūnas tinka visiems plaukų tipams. Tas ‘visiems plaukų tipams’ kaip ir negali būti tiesa, nes sudėtyje yra kalcio, kuris ypatingai sausina plaukus. Vadinas, jei jūsų plaukai yra sausi, naudojant HairBell, prireiks ypatingai daug priežiūros ir papildomų drėkinančių priemonių.

Pirmasis įspūdis prasidėjo nuo pakuočių. Įpakavimas niekaip neužkabintų parduotuvėje, tačiau pamaniau, gal verta žiūrėti kaip į kokius nors vaistus, kurių buteliukai dažniausiai nebūna labai žaismingi.

Pasiskaičiau instrukciją. Pasirodo, kad tiek šampūną, tiek balzamą reikia įtrinti į plaukų šaknis, o prieš skalaujant, kelias minutes palaikyti kaip kaukę. Abu produktai skysti, ypač šampūnas. Man nepatiko nei konsistencija, nei kvapas, kuris yra itin savotiškas (vėl kaip vaistų). Pliusas tas, kad šampūnas gerai putoja ir lengvai pasiskirsto, tačiau jau tą pačią akimirką plaukai pasidaro be galo šiurkštūs. Jausmas tikrai nemalonus. Abu mėnesius, kol galvą ploviau su HairBell, sunaudojau trigubai daugiau kaukių ir aliejukų, nei įprastai.

Rezultatas - beveik 5cm ilgesni plaukai. Nors HarmonyLife teigia, kad įprastas augimas yra 1,5cm per mėnesį, tačiau šiek tiek noriu ‘apginti’ savo plaukus. Maniškiai, per metus, paauga 24-25cm (nepavydėkit), jei jų nekerpu. Vadinasi - apie 2 centimetrus per mėnesį. Galima būtų teigti, kad HairBell jų augimą šiek tiek paskatino, tačiau vienas dalykas man kelia įtarimą. Manau, būtų nuodėmė, jei nepaminėčiau, kad pastaruosius kelis mėnesius naudoju Tangle Teezer šepetį, kuris masažuoja galvos odą ir skatina kraujotaką. Neabejoju, kad šepetys taip pat prisidėjo prie plaukų augimo.

Žodžiu, mano patirtis su HairBell nebuvo pati maloniausia, nuoširdžiai laukiau, kada priemonės pasibaigs. Aš šių produktų (rinkinys kainuoja apie 30eur) nepirkčiau. Geriau ir toliau gerčiau vitaminus, naudočiau gerą šepetį ir įprastas plaukų plovimo priemones. BET… Visada yra BET. Jeigu turite tikslą kuo greičiau užsiauginti nukirptus plaukus ir niekas nepadeda, gal verta pamėginti? Tik turėkit galvoje, jog vienos stebuklingos priemonės nėra ir negali būti. Reikia įdėti laiko ir pastangų, naudoti kelias priemones vienu metu. Nepamiršti plaukų ‘pamaitinti’ ir iš vidaus. Jų grožis ypatingai priklauso nuo išgeriamo tyro vandens.

Photo

Gero vakaro, Gabrielė

Būkite su manim kasdien INSTAGRAM

comments powered by Disqus