Gabrielės Blogas
dalykėliai.lt

Kosmetikos pirkiniai: Sausis

2015-02-01

Photo

 • Kim Kardashian kvepalai Kim Kardashian. Kvapas gana gaivus, man patiko, nes pasirodė toks labai labai netradicinis ir savotiškas. Tikiu, kad šis aromatas turi prisiekusių gerbėjų ir didžiausių jo nemėgėjų. Arba patinka, arba yra nekenčiamas.

 • Juicy Couture kvepalai Couture Couture. Jei norite įsigyti, turėtumėt paskubėti, nes greitai lentynose jų nebeliks (kai kur jau išimti iš prekybos). Juicy Couture kvepalai mane žavi jau vien savo buteliukais. Aromatas šiek tiek primena vaisius, šiek tiek gėles, tačiau kvepia taip pat gana gaiviai. Bus puikūs dieniniai kvepalai.

 • Estee Lauder skysta pudra Double Wear Stay-in_Place Makeup. Dar nemėginau, tačiau būtinai padarysiu apžvalgą. Internete skaičiau daugybę puikių atsiliepimų, todėl bent trumpam išdaviau savo pamėgtą Dior Forever makiažo pagrindą.

Photo

 • Oriflame veryme Peach Me Perfect pudra. Tiesą sakant, užsisakiau, nes kataloge labai gražiai atrodė. Bronzinė pudra labai maloniai kvepia, gražiai žėri prieš šviesą. Ant veido kolkas nebandžiau. Ar reikia apžvalgos?

 • Oriflame Pure Colour nagų lakas. Kuo arčiau pavasaris, tuo labiau mane traukia alyvinė spalva. Taip pat dar nebandžiau, žiūrėsim.

 • Oriflame The One IlluSkin maskuoklis. Pakuotė patogi naudojimui. Kaip tik ieškau geros maskavimo priemonės, noriu išbandyti įvairių firmų. Gal ši bus vienintelė ir nepakartojama? :)

Photo

 • Manhattan Glowing Goddess blizganti pudra. Ieškojau dovanėlės vienai panelei, patiko spalvos, produktas atrodė patraukliai, todėl nupirkau ir jai, ir sau. Kolkas tik pastebėjau, kad pigmentacija nėra labai gera. Greitai blog’e bus ir išsamesnė apžvalga.

 • L’oreal False Lash Telescopic Infinite Length Effect Fibers (na ir ilgas pavadinimas) blakstienų tušas. Blizgi sidabrinės spalvos pakuotė. Plonas silikoninis šepetėlis. Puikiai sušukuoja blakstienas, gerai jas padengia ir tikrai pastebimai prailgina. Patogu dažytis. Vienas geresnių mano mėgintų tušu.

Photo

 • Bourjois Paris Volume Glamour Max Holidays tankinantis blakstienų tušas. Klasikinis, vidutinio dydžio, šepetėlis. Nepasakyčiau, kad labai ryškiai padengia blakstienas ir jas tankina. Greičiau jau prailgina. Neblogas, tačiau antrą kartą nepirksiu.

Photo

 • Avon Planet Spa Heavenly Hydration plaukų kaukė su alyvuogių aliejumi. Gaiviai kvepia ir, kiek prisimenu, puikiai drėkina plaukus. Naudojau šią kaukę prieš kelerius metus ir labai ja džiaugiausi. Nusprendžiau šią priemonę prisiminti.

 • Avon Advance Techniques plaukų galiukų serumas. Jo taip pat buvau nenaudojusi kelerius metus. Žinot, kvepia nuostabiai. Nepastebėjau, kad itin plaukus drėkintų, ar padėtų galiukams neskilinėti, tačiau yra labai malonus naudoti. Greitai susigeria ir neriebaluoja plaukų. Super nebrangus. Stebuklų nepadaro, tačiau pasistatau matomoj vietoj ir kelis kartus per dieną perbraukių plaukų galiukus. Jei ne geriau, tai blogiau tikrai nebus.

 • Avon nail experts purškiamas nagų lako džioviklis. Kai tik baiginėjasi vienas buteliukas, greitai užsisakau naują. Per minutę nagų neišdžiovina, tačiau visą procesą tikrai paspartina. Šiek tiek sudrėkina nagų odeles, labai patogus naudoti. Nemažas kiekis, todėl ilgam užtenka. Vienas mėgstamiausių mano metų atradimų.

Photo

Gero vakaro, Gabrielė

Būkite su manim kasdien INSTAGRAM

comments powered by Disqus