Gabrielės Blogas
dalykėliai.lt

Estee Lauder Double Wear pudra

2015-02-05

Photo

Estee Lauder Double Wear Stay-in-Place makeup kreminė pudra.

Buvau apie ją girdėjus labai daug puikių atsiliepimų, todėl norėjosi išmėginti pačiai. Pridėjau ir savo Prieš ir Po nuotrauką, kad matytumėt maskavimo laipsnį.

Pudra tiesiog prilimpa prie veido odos kaip kokie klijai ir laikosi kiaurą dieną, be jokių korekcijų. Nereikia jokių papildomų akių šešėlių pagrindų, nieko. Skaistalai, antakių dažai… Viskas, kieno pagrindu tampa ši pudra, tiesiog prisitaiko prie odos ir nejuda iš vietos. Niekas nesubėga į raukšleles. Jei ryte pasidažau ir ilgai nežiūriu į veidrodį, vakare, save pamačiusi, net nustembu, kai atrodau kaip ką tik pasidažiusi. Nereikia naudoti kompaktinės pudros, veidas neblizga visą dieną. Super.

Yra ir keli minusiukai:

Produktas šiek tiek išryškina sausas veido vietas. Iš pradžių taip atsitiko su mano nosies kampučiais. Dabar jau gausiau pasitepu drėkinamuoju kremu, o tada imuosi pudros, problema išspręsta.

Nėra jokio dozatoriaus. Pudrą reikia įsipilti į delną tiesiai iš buteliuko. Nelabai patogu, produkto galima lengvai padauginti. Jei taip atsitinka, rezultatas gali atrodyti ne itin natūraliai, taip pat sunkiau viską lygiai išskirstyti ant veido, kad neliktų jokių dryželių ir nelygumų.

Sunkiausią šią pudrą yra nuo veido nuplauti. Garbės žodis, galite lįsti su ja į baseiną maudytis. Kad gražiai nusiplaučiau, naudoju kempinėlę ir du kartus valausi veidą putojančiu prausikliu. Likučius prie akių nusivalau su miceliniu vandeniu, arba toniku.

Jei nusprendėte šią pudrą įsigyti, svarbiausia užduotis - teisingai pasirinkti jos atspalvį, kad tiktų prie odos tono. Antraip rezultatas gali nedžiuginti. Gaminys nėra lengvai, kaip bb kremas, prisitaikantis prie jūsų tikrojo veido atspalvio.

Mano nuomonė 9/10. Trūksta tokio mažyčio mažyčio žingsnelio iki tobulumo. :)

Photo

Photo

Photo

Photo

Su meile, Gabrielė

comments powered by Disqus