Gabrielės Blogas
dalykėliai.lt

Manhattan Glowing Goddess blizganti pudra

2015-02-07

Photo

Arba kitaip - priemonė skruostams paskaistinti. Aš pasirinkau atspalvius ‘Pink Paradise’.

Pirkau, nes pasirodė labai gražios spalvos. Vienas produktas, o teptuku galima pasirinkti šviesesnį, arba ryškų toną. Skruostus paryškinti, arba tiesiog uždėti blizgučio.

Skaistalai labai lengvai sklaidos, tačiau naudojant makiažo šepetėlį su šiurkštesniais šereliais, gali byrėti. Ilgiausiai ant skruostų išlieka, jei naudoju makiažo bazę, o tada skystą pudrą. Jei užtepu tiesiog pasitepusi bb kremu, visą dieną spalva tikrai neišlieka. Na, gal dėl to, kad aš nuolat ramstau veidą rankomis. :)

  • Pirmas blogas dalykas, kuris man užkliuvo, tai siaubingas skaistalų kvapas. Man jie smirda nežmoniškai. Kaip koks molis + žemės + vaistai. Gerai, kad nesijaučia, kai užtepu ant skruostų, dvokia tik prie produkto prikišus nosį.

  • Antra, pati pakuotė atrodo gana pigiai, toks didelis plastmasės gabalas.

  • Trečia, buvau nespėjus gerai skaistalų išmėginti, kai nuo jų atskilo visas kampas. Aš tikrai nebuvau jų išmetus, visą laiką gražiai gulėjo stalčiuje, tai šiek tiek apmaudu.

Apibendrinus, tai mano nuomonė (neatsižvelgiant į kainą) ne pati geriausia, tačiau labai kategoriška būti nenoriu - kainos ir kokybės santykis gana padorus. Jei galimybės neleidžia pirkti high-end kosmetikos, tai kodėl gi ne.

Pačios pasižiūrėkit į nuotraukas, kaip tai atrodo ant odos.

Photo

Photo

Photo

Su meile, Gabrielė

comments powered by Disqus