Gabrielės Blogas
dalykėliai.lt

Avon Supreme Oils serija

2015-02-10

Photo

Šiandien greitai noriu apžvelgti Avon Supreme Oils plaukų priežiūros liniją.

Apskritai, tai mano nuomonė gera. Man patinka kaip atrodo pakuotės, patinka malonus saldus kvapas ir švelniai auksinė spalva. Šampūnas gana gausiai putoja, lengvai pasiskirsto.

Pagrindinis pliusas tas, kad išsiplovus galvą, plaukai tampa purūs, bet ne šiurkštūs, tokie išlieka ir antrą dieną. Lengva suformuoti šukuoseną.

Vienintelis dalykas prie ko galiu prikibi, tai ta maža pakuotė kaukės/eliksyro. Jos vos 50ml. Man pasirodė, kad niekuo per daug nesiskiria nuo kondicionieriaus. Ta pati skysta konsistencija. Savo plaukams, o tepiau kokį sprindį nuo galiukų, sunaudojau per tris kartus. Jie išties atrodė sudrėkinti, gražiai žvilgėjo. Bet va ir viskas. Išnyko per kelis akimirksnius. Tokiu pačiu, kaukės, principu galima naudoti ir kondicionierių. Užtepti ant galiukų, palaikyti kelias minutes ir išskalauti. Efektas bus tas pats. Antros pakuotės tikrai nenorėčiau įsigyti.

Iš šampūno ir kondicionieriaus nereikia tikėtis kažkokio super ilgalaikio efekto - kad plaukai atsigaus, nebelūžinės galiukai, ar panašiai. O kaip patikimą kasdienį produktą, tai vonioje galima laikyti. Aš naudosiu dar ne vieną pakuotę… Iki tol, kol atsibos kvapas. :)

Sakyčiau kokie 7,5/10

Su meile, Gabrielė

comments powered by Disqus