Gabrielės Blogas
dalykėliai.lt

Kosmetikos Pirkiniai: Vasaris

2015-02-28

Photo

  1. Bourjois Healthy Mix pudra. Pabaigiau savo Healthy Mix serumą, kuris man labai patiko, todėl nusprendžiau pabandyti kitą, tos pačios serijos, produktą. Kolkas, esu labai patenkinta!

  2. Bourjois Bonheur en Mousse dušo želė - skutimosi gelis. Man nelabai patinka stiprus įkyrokas kvapas, tačiau tiršta gelio konsistencija yra tikras atradimas duše. Gerai putoja. Tikrai patogus dalykas skutimuisi. Kolkas, taip pat esu patenkinta.

  3. Bourjois viršutinis nagų lako sluoksnis su auksinės spalvos blizgučiais. Nu niekaip negaliu stipriau prisikabinti prie šios firmos produktų. Gal tik buteliukas nelabai patinka, tas ilgas kamštelis nėra super patogus. O pats lakas, liuks. Vėliau parodysiu kaip atrodo užsitepus ant nagų.

  4. Eveline Cosmetics kūno šveitiklis ir losjonas viename. Kūno losjonu aš jo drąsiai nevadinčiau, tačiau patį gaminį įsimylėjau, jau paruošiau jam atskirą įrašą. Greitai atsiras tinklaraštyje!

  5. Max Factor lūpdažis. Pamenu, vaikystėje šios firmos produktus visada naudodavo mano mama. Tuo metu man atrodė, kad geresnės kosmetikos turbūt net negamina, kažkoks prabangos ženklas buvo… Metų praėjo daug, Max Factor vis dar parduotuvių lentynose, o aš turiu vos kelis šios firmos gaminius. Nusprendžiau išmėginti daugiau. Šį kartą išsirinkau matinės spalvos lūpdažį. Įspūdį paliko gerą. Apie jį dar papasakosiu plačiau.

  6. Loreal lūpų lakas. Tai pirmasis mano lūpų lakas, jaučiuosi šiek tiek atsilikusi. Buvo įdomu pamėginti. Pirmas įspūdis, jog produktas yra lipnokas, tačiau tai neerzina. Man patinka jo auksinė pakuotė, patogu naudoti. Nenusivyliau.

  7. Loreal permatomas lūpų kontūro pieštukas. Kažkoks nesusipratimas. Maniau, kad padeda blizgesiui nepabėgti nuo lūpų, tačiau mano makiažo rutinoje neprigijo. Atrodo, kad su juo, ar be jo - jokio skirtumo. Nerekomenduoju…

  8. Avon lūpų kontūro pieštukas. Ultra glimmerstick nude. Pats produktas gal būtų ir neblogas, bet labai jau prastą spalvą išsirinkau, man netinka. Vietoj to, kad paryškintų lūpų liniją, ją tiesiog užmaskuoja. Mėginsiu naudoti ne krašteliams, o lūpų vidurinei daliai, prieš pasitepdama lengvo atspalvio lūpdažiu, gal tada jis ilgiau laikysis…

Photo

Su meile, Gabrielė

comments powered by Disqus