Gabrielės Blogas
dalykėliai.lt

Eveline Cosmetics: kūno šveitiklis + losjonas

2015-03-01

Photo

Eveline Cosmetics Spa! Professional Argan & Vanilla 2in1 - Body Lotion & Peeling in-shower.

Pirkau, nes prieš tai naudotas kūno losjonas NIVEA, kurį reikia naudoti duše, labai patiko. Ir dar todėl, kad man pasirodė graži Eveline produkto pakuotė. :)

Kai pirmą kartą pabandžiau, iškart įsimylėjau… jo kvapą! Atrodo, kad maudyčiaus prabangiuose kvepaluose. Aromatas tikrai nėra įprasto losjono, ar dušo želė. Šis produktas stipriai parfumuotas ir labai pataiko į mano skonį. Gaila, kad nusišluosčius odą rankšluosčiu, daugiau to kvapo nejuntu. Bet jausmas duše neapsakomas, vien jau dėl to, ruošiuosi nusipirkti antrą pakuotę.

Kaip šveitiklis jis yra gana aštrus. Užtektų naudoti kokį kartą per savaitę (aš negaliu atsispirti ir šveičiuosi dažniau). Jei jūsų oda jautri ir stiprių šveitiklių nemėgstate, produkto nerekomenduoju.

O štai kaip drėkinantis kūno losjonas jis man neveikia. Išsitrinu odą, palaukiu kelias minutes ir nuskalauju vandeniu, o kai nusišluostau rankšluosčiu - einu pasitepti savo įprastu kūno sviestu, nes oda nesijaučia sudrėkinta. Kažkaip po Nivea dušo pienelio, oda pasilieka švelnutė ir kvepianti. Eveline tokio efekto man nesuteikia.

Bendras įspūdis vistiek labai geras, malonu naudoti! Kainuoja apie 8eur. Aš pirkau Eurokos.

Su meile, Gabrielė

comments powered by Disqus