Gabrielės Blogas
dalykėliai.lt

KIKO lūpų markeris Nr.104

2015-03-02

Photo

KIKO Long Lasting Colour Lip Marker 104 DEEP PINK.

Apie KIKO lūpų markerius jau buvau girdėjusi anksčiau, labai norėjau pamėginti. Draugė, tai žinodama, parvežė man jį dovanų iš Italijos. Ir išrinko tobulą spalvą!

Net nemaniau, kad šis lūpų produktas išties atrodys kaip markeris, toks padidintas flomasteris. Geras!

Kai dažausi, spalva į lūpas įsigeria kaip į popierių. Jas šiek tiek džiovina, tačiau atrodo super natūraliai. Jokio blizgesio, jokio papildomo lūpdažio sluoksnio. Galėtum pamanyti, kad merginos, kurios naudoja šį lūpų markerį, GIMĖ su ryškiom lūpom.

Spalva išlieka 4-5 valandas, nevalgant. Po sočių pietų, ar arbatos/kavos gėrimo, reikia lūpas paryškinti. Markeris saldaus malonaus skonio, vis norisi apsilaižyti.

Minusas tas, kad markerio galiukas greitai išdžiūsta, todėl rankinėje numesto jo nešiotis negalima, ims nebedažyti. Kad viduje esanti spalvota ‘širdelė’ duotų spalvos ir tą galiuką sudrėkintų, markerį reikia laikyti apverstą. Tas šiek tiek erzina. Aš dabar laikau įstačiusi į vazelę.

Bendras įspūdis vistiek geras. Labai noriu ir kitų spalvų markerių. Geriausiai, visos kolekcijos.

Kaip ir rašo KIKO Cosmetics puslapyje, tai produktas su lūpų tatuiruotės efektu. Tiesa, noriu atkreipti dėmesį, kad jų elektroninėje parduotuvėje duotais atspalvių pavyzdžiais nelabai galima pasitikėti. Maniškė, 104 spalva, realybėje atrodo visai kitaip.

Markerio kaina 6,90 eur.

Photo

Photo

Photo

Photo

Su meile, Gabrielė

comments powered by Disqus