Gabrielės Blogas
dalykėliai.lt

Douglas Absolute nagų lakai

2015-03-03

Photo

Douglas savo Absolute nagų lakus pradėjo išparduoti dar prieš praeitas Kalėdas. Maniau, kad greitai sulauksime naujos kolekcijos, tačiau senųjų lakų vis mažėjo, o naujų nė kvapo. Dabar Douglas lentynose jau vos vienas kitas lakas, ir tai su labai didele nuolaida. Man niekaip nepavyko išsiaiškinti, ar jų rinkoj išvis nebeliks, ar greitai sulauksime Douglas lakų, kurie stipriai keisis nuo ankstesniųjų.

Jei norite įsigyti, tai paskubėkite ir prigriebsite vieną kitą buteliuką už visai juokingą kainą. Tikrai neprastos kokybės. Net nenukainotų produktų kokybės ir kainos santykis buvo labai neblogas. Spalvų pasirinkimas - nerealus, buvo galima surasti brangesnių firmų lakų dublerių (atspalviais vienas prie vieno), kurie laikė ne ką prasčiau, negu chanel, ar estee lauder.

Šiuo metu, esu šių nagų lakų savininkė: Anna 02 (raudonas), Sophie 08 (švelniai baltas), Never topless 21 (bespalvis viršutinis sluoksnis). Sophie 08 šiuo metu yra apskritai mėgstamiausias mano lakas. Jo spalva neiššaukianti, tinka visomis progomis, prie bet kokios aprangos. Jei ką, teks ieškoti kažko panašaus kitų firmų lentynose. O būtų visai gaila…

Lakų pigmentacija nėra pati geriausia, tačiau geresnė, nei vidutinė. Dažniausiai užtenka dviejų sluoksnių. Džiūna nei ilgai, nei trumpai - aš spėju išgerti puodelį kavos. :)

Su viršutiniu sluoksniu, Never topless 21, nagų lakas laikosi ilgiau, patys nagučiai tampa blizgesni. Nors esu turėjusi ir geresnių top coat’ų, pavyzdžiui Alessandro.

Kiekvienas buteliukas talpina 11ml lako, kuris tikrai ilgai netirštėja. Po poros mėnesių atsidarę, nerasit nemalonios staigmenos. Šepetėlis gana platus, todėl lengvai nulakuosite ir ilgiausius nagus.

Photo

Vienas dalykas, kuris mane nervina, tai tas dvigubas kamštelis. Niekaip nesuprantu, kam tai reikalinga? Kad būtų patogiau lakuoti? Ar tada negalėjo Douglas labiau pasistengti su pakuotės dizainu? :)

Photo

Su meile, Gabrielė

comments powered by Disqus