Gabrielės Blogas
dalykėliai.lt

Bourjois Healthy Mix pudra

2015-03-15

Photo

Bourjois pudros mane vis dar maloniai stebina. Praktiškai neturiu prie ko prikibti. Neseniai sunaudojau tos pačios firmos pudrą/serumą, kuris man labai patiko, o šį kartą sugalvojau nusipirkti pudrą, kurios maskavimas šiek tiek stipresnis.

Ir retušuoja ji tikrai neblogai! Iki pilnos laimės, vieno mažo žingsnelio trūksta, nes turint kokį ryškesnį randelį, šia pudra jo pilnai užmaskuoti nepavyks, tačiau jei oda pakankamai graži, be jokių ypatingų trūkumų, tokio padengimo turėtų pilnai užtekti.

Man patinka malonus kvapas, patogus dozatorius, prie mano odos puikiai prisitaikantis atspalvis (naudoju Nr.55 Dark Beige). Dienos metu makiažą reikia pakoreguoti, nes vis išlenda blizgesys, o jei noriu daugiau šešėlių, skaistalų, maskuoklio - kad jie nesubėgtų, prieš tai turiu naudoti makiažo bazę. Arba tiesiog renkuosi kitą pudrą. Šią rekomenduočiau lengvam, kasdieniui makiažui, šiltesniam sezonui. Manau, kad puikiai tiktų sausai odai.

Didžiausias pliusas tas, kad pudra puikiai pasiskirsto ir atrodo itin natūraliai, nesuteikia jokio kaukės efekto. Kaina, palyginus su kokybe, taip pat labai nesikandžioja. Įprastai kainuoja apie 18eur, o aš, akcijos metu, sumokėjau tik 11eur. Produkto kiekis įprastas - 30ml.

Photo

Photo

Su meile, Gabrielė

comments powered by Disqus