Gabrielės Blogas
dalykėliai.lt

Avon nutraeffects dieninis kremas

2015-03-28

Photo

Jau gerą mėnesį naudoju nutraeffects dieninį kremą su ispaninio šalavijo, granatų, puošniųjų strelicijų sėklų ekstraktu.

Pirmas pliusas tas, kad kremo sudėtyje nėra parabenų ir dažiklių, kurie dažnai gali sukelti alergiją. Įprastai alergenų būna pridėta į pigesnius kremus, kurių niekaip negaliu naudoti, nes veidą išberia smulkiais spuogeliais. Kai pasižiūrėjau, kad pastarasis avon’o kremas kainuoja vos 5 eurus, išsigandau, kad istorija gali pasikartoti (man ypač netiko L’oreal kremas ryškioj rožinėj pakuotėj), bet jo aprašymas mane nuramino. Vėliau, laikas informaciją patikrino. Jokių spuogelių.

Antras pliusas - jo malonus kvapas, kuris manęs neerzina. Trečias - oda iš pažiūros lieka gerai sudrėkinta ir švelni. Aš šį kremą laikau šaldytuve ir naudoju rytais, kad atgaivinčiau, tarsi pažadinčiau, veidą. Malonu.

Minusas tas, kad praeina nemažai laiko, kol kremas į mano odą susigeria. Ilgai išlieka blizgesys. Prieš makiažą jo naudoti nepatarčiau, nebent tikrai išsausėjusias vietas, kurias dienos pradžioje būtina gelbėti. Ant pakuotės rašo, kad produktas skirtas normaliai ir sausai odai.

Jei lyginčiau su savo mėgstamais biotherm ir venus dieniniais kremais, avon žingsneliu atsiliktų, nes ne taip greitai susigeria, šiek tiek apsunkina veidą. Bet negaliu neatsižvelgti į jo kainą. Dėl mano pasakyto minusiuko, tiesiog negalima kremo ‘nurašyti’. Jei biudžetas neleidžia įsigyti brangesnio gaminio, būtinai atkreipkit dėmesį į šį, kuris tinka bet kokio amžiaus odai. Jaunai ir neprobleminei odai tai gali būti puikus atradimas.

Aš naujos pakuotės nepirkčiau, bet tik todėl, kad turiu kitų mėgstamų kremų, o ką jau kalbėti apie tai, kad ir kažką naujo noriu išmėginti. Tiesiog neužtektų laiko.

Mano nuomonė teigiama.

P.S. Toms, kurios nežino kas tos puošniosios strelicijos (nes aš anksčiau nebuvau girdėjusi) - tai yra gėlės su įspūdingais oranžinės spalvos žiedais.

Su meile, Gabrielė

comments powered by Disqus