Gabrielės Blogas
dalykėliai.lt

Kosmetikos pirkiniai: Kovas

2015-04-05

Photo

Jei jau vieną mėnesį nusiperku kelis kosmetikos dalykėlius, tai kitą mėnesį bent keliolika. Taip jau pas mane gaunasi. Šį mėnesį pavadinčiau visai džiaugsmingu. :) Išbandžiau daug naujų produktų.

Jau šią savaitę išskrendu atostogauti į Siciliją, todėl, per ateinančias kelias dienas, pasistengsiu padaryti kuo daugiau apžvalgų. Nuotraukos kaupiasi, o laiko vis neatrandu.

Per kovą spėjau įsigyti Zoeva makiažo šepetėlių rinkinį, kuriuo, bent jau kolkas, esu labai patenkinta. Visi šepetėliai buvo sudėti į labai patogią kosmetinę, kurią paskutiniu metu naudoju, kai reikia kelioms dienoms išvykti. Gal neatrodo, bet ji gana talpi.

Pirkinių krepšelyje atsidūrė ir keli šampūnų rinkiniai, plaukų kaukė, apie kuriuos papasakosiu vėliau. Taip pat - labai skaniai kvepianti (rabarbarais, o gal ir visa vasara) dušo želė. Neutrogena veido prausiklis (nieko ypatingo), Margarita agurkinis veido šveitiklis (taip pat nieko ypatingo).

Baby Skin makiažo pagrindas, p2 rankų eliksyras, Misslyn ‘Shades of Nude 2’ vokų šešėlių paletė, beauty blender makiažo kempinėlė, Barry M kontūravimo rinkinys - visi jie laukia savo apžvalgų blog’e.

Taip pat nusipirkau Garnier bb matte kremą, šį kartą net dvi pakuotes, apie jį jau esu rašiusi ne kartą. Dar vieno atspalvio lūpų pieštuką, druskos į vonią, vienkartinę plaukų kaukę su kokosais… ir patį nuostabiausią dalyką šį mėnesį - permatomą kosmetikos kubą, su trimis stalčiukais, dėkliuku lūpdažiams ir kitai kosmetikai. Greitai parodysiu kaip jis atrodo išpakuotas.

Šiam kartui tiek, tikiuosi buvo smagu pasmalsauti. :)

Photo

Su meile, Gabrielė

comments powered by Disqus