Gabrielės Blogas
dalykėliai.lt

Barry M kontūravimo paletė

2015-04-23

Photo

Barry M - Flawless Chisel Cheeks contour kit

Kontūravimo paletė susideda iš trijų dalių: šviesių skaistalų (highlight’erio), bronzerio, tamsiai rudo šešėlio. Kad merginos kartais nesumaišytų ką ir kur tepti, atvertus paletę, ras instrukciją su paveikslėliais. Pakuotė atrodo žaismingai, patogus magnetinis uždarymas.

Photo

Highighter’is savyje neturi atskirų blizgučių, todėl puikiai tinka dienos metui. Yra gana stipriai pigmentuotas, todėl laisvai užtenka vieno potepio, graibyti produkto tikrai nereikia :). Man ypač patinka naudoti jį antakių linkiui išryškinti. Juo esu pilnai patenkinta.

To pačio negaliu pasakyti nei apie šviesesnį bronzerį, nei apie tamsesnį šešėlį. Pirmas minusiukas, kad produktas gana birus, galima lengvai susitepti drabužius, apibarstyti kitos kosmetikos pakuotes ir t.t.. Potepis ryškus, tačiau išsklaidyti ant veido nėra taip lengva. Dažniausiai, kai šepetėliu sklaidau, kad neliktų ryškių linijų, šešėlis apskritai nusitrina, tiesiog kažkaip nubyra nuo veido. Todėl, kad išgaučiau norimą efektą, procesą tepti/sklaidyti turiu pakartoti net kelis kartus. Pliusas - matinės spalvos formulė, tinkama naudoti dieną.

Tokia kontūravimo paletė yra geriau, negu nieko, tačiau jei turite galimybę, verčiau jau patarčiau nusipirkti rinkinuką iš Sleek, kurį pati myliu ir naudoju kiekvieną dieną.

Jei paklaustumėt, ar šią paletę pirkčiau antrą kartą, atsakyčiau, kad pirkčiau - vien dėl šviesaus skaistalo ir prieinamos kainos. Neatsisakau idėjos pabandyti ir daugiau Barry M gaminių.

Photo

Pirkau asos, mokėjau apie 7eur.

Su meile, Gabrielė

comments powered by Disqus