Gabrielės Blogas
dalykėliai.lt

Baby Skin primer'is

2015-04-26

Photo

Apie Maybelline ‘baby skin’ veido paruoštuką makiažui, kuris paslepia poras, girdėjau krūvą gerų atisliepimų. Susigundžiau pabandyti pati. Lietuvoje šios serijos primer’ių dar nemačiau, tačiau lengva įsigyti internetu.

Kai norėdavau, kad makiažas išliktų kuo ilgiau, o veido oda būtų lygi kaip stiklas, paprastai naudodavau universalų Clinique Superprimer visiems odos tipams. Dabar jį nurungė ‘baby skin’. Man patinka jo želinė konsistencija, kaip lengvai jis pasiskirsto ant odos, taip pat - skalsumas. Pirmą kartą produkto sunaudojau kur kas daugiau, nei reikėtų, todėl makiažas tiesiog ‘plaukiojo’ ant veido. Dabar išspaudžiu nedidelę kruopelę, kurios man pilnai užtenka.

Dar man patinka, jog produktas bekvapis. Tikrai bekvapis. Įprastai, gaminiai, kurie skelbiasi, jog neturi jokio kvapo, man tiesiog dvokia kažkokia pasenusia kosmetika, nu niekaip nesuprantu kaip žmonės gali nieko neužuost. O štai čia jau visai kita istorija, ‘baby skin’ tikrai neturi jokio kvapo, todėl turėtų patikti visoms, kurios nemėgsta parfumuotos kosmetikos.

Ar jis tikrai taip gerai paslepia poras? Sakyčiau, kad vidutiniškai, tačiau jei turite ne itin gražią veido odą, turėtumėt matyti akivaizdų skirtumą. Kaip jau sakiau, galutinis rezultatas man labiau patinka, nei naudojant Clinique primer’į, o ir kainuoja truputį pigiau.

Ar būtina kiekvienai merginai šią priemonę įsigyti? Tikrai ne. Ypač jo nereikia kasdieniam makiažui. Sakyčiau, galima nusipirkti ir turėti progoms, kai norite, kad puikiai atrodantis makiažas išliktų visą dieną, o oda jaustųsi sudrėkinta. Taip pat rekomenduočiau jį merginoms, kurios turi problemėlę su išsiplėtusiomis poromis.

Žodžiu, jokių akivaizdžių priemonės minusų nepastebėjau, tačiau ji tikrai nėra būtina kiekvienos merginos lentynose. Aš dažniausiai vengiu makiažo su daugybe ant veido priteptų priemonių. Įprastai, prieš kreminę pudrą, tik sudrėkinu kremu paakius ir veido vietas linkusias išsausėti.

Photo

Pirkau asos, mokėjau apie 12eur. Talpa 22ml.

Su meile, Gabrielė

comments powered by Disqus