Gabrielės Blogas
dalykėliai.lt

Naujas mėgstamiausias tušas

2015-04-29

Photo

Pastaruosius keletą metų turėjau du savo blakstienų tušus favoritus - L’oreal telescopic ir Lancome Hypnose Doll Eyes. Visai atsitiktinai, į rankas pakliuvo DIORSHOW ICONIC OVERCURL ir nupūtė visus mano mėgstamiausius su vėjeliu. Ačiū savo mylimai tetai už dovaną. :) O su Jumis tiesiog norėjau pasidalinti savo atradimu.

VAU! Nors lenktų (ir šiaip netradicinės formos) šepetėlių nemėgstu, tačiau pastarasis pilnai pasiteisino. Tikrai užriečia, išryškina, prailgina blakstienas, jų nesulipina. Kai pasidažiau, buvau ‘apšalus’. O ir pakuotės dizainas gražus.

Aišku, malonumas kainuoja. Bet jei kišenė leidžia įsigyti, labai rekomenduoju pamėginti. Galite pasirinkti iš trijų spalvų. Aš jį būtinai kartosiu. Nors dabar labai knieti ir kitus šios firmos tušus išbandyti. Gal kurį nors naudojate? Kokie atsiliepimai? :)

Tiesa, paneles, kurios šiuo metu negali leisti savo pinigėlių brangiai kosmetikai, iš asmeninės patirties noriu įspėti, kad netaupytų būtinai šiam blakstienų tušui. Mano nuomone, yra tikrai visai neblogų pigių akių tušų, o štai gerą, bet nebrangią pudrą, ar net lūpų blizgį, surasti yra sunkoka. Geriau investuokite į juos. Mano nuomone, labai neblogą tušų stendą turi Maybelline.

Photo

Parduotuvėse tušas kainuoja apie 38eur, talpa 10ml (kas yra visai nemažai).

Su meile, Gabrielė

comments powered by Disqus