Gabrielės Blogas
dalykėliai.lt

The Original BeautyBlender

2015-05-02

Photo

Kiek tik youtube grožio kanalų besekčiau, kiek tik blog’us beskaityčiau, jau ne vienerius metus labai giriama beautyblender kempinėlė. Tos mados (kaip tada maniau) pagauta, įsigyjau ją ir aš. Kai pabandžiau, supratau, kad ir mada atėjo ne be reikalo.

Ko gero, geriausiai beautyblender gali įvertinti tos, kurios pabandė ir kitų firmų makiažo kepinėles. Aš skaičiau, kad geresnės už originalią nėra, todėl nerizikavau ir iškart nusipirkau patikimą rožinį variantą (nors yra įvairių spalvų, rinkitės pagal skonį:)).

Esmė tokia, kad kempinėlė padeda veidą lygiai padengti kremine pudra, arba maskuokliu. Tereikia ją sudrėkinti, o tada išsklaidyti pudrą po veidą, tik ne sukamaisiais judesiais, o ištapšnoti (sorry, nesugalvojau kaip kitaip tai pavadinti:)). Platesnė beautyblender dalis skirta pačiam pagrindui išsklaidyti, o su smailesniu galu galima puikiai padengti plaukų augimo liniją ant kaktos, arba paskirstyti maskuoklį paakiuose. Kad mano paaiškinimas neatrodytų labai sudėtingas, patariu peržiūrėti šį Nicole Guerriero filmuką.

Mano asmenine nuomone, kempinėlė iš tiesų padeda padažytam veidui atrodyti labai natūraliai, nelieka jokio pudros pertekliaus. Ypač naudinga maskuojant paakius. Praeitą savaitę su beautyblender dažiau dvi merginas. Užtrukau tikrai mažiau laiko, nei naudodama paprastą šepetėlį. Rezultatas super!

Kaina didoka, tačiau kokybė to verta. Toms, kurios pergyvena dėl higienos, besikaupiančių bakterijų, galiu pasakyti, kad aš ypatingo skirtumo tarp kempinėlės ir šepetėlio nematau. Viską reikia tinkamai prižiūrėti ir plauti. Žodžiu, kad būtume gražios, reikia investuoti ne tik pinigų, bet ir savo brangaus laiko.

Photo

Gamintojas išties rekomenduoja kempinėlę keisti kas kelis mėnesius. Aš manau, kad tinkamai valant ir prižiūrint, ją galima naudoti tiek laiko, kiek ji gali pasitarnauti. Čia kaip ir su visokiaias vokų šešėliais bei lūpdažiais ant kurių parašyta, jog galioja tik metus - laikom sausoj ir tamsioj vietoj, padedam kur nekaršta, o jie nepakitę išsilaiko dešimtmetį.

Aš visai gailiuosi, kad nenusipirkau jai valyti skirtos priemonės (muiliuko, arba skysto ploviklio), tačiau taupant pinigus, bakterijas išnaikinti galima ir kasdien turimomis sąlygomis. Viena pamokėlė kaip tai padaryti, man atrodanti patikimiau, štai čia, o kita čia.

Photo

Pirmoje nuotraukoje rodau kaip kempinėlė atrodo sausa, antroje - sudrėkinta, o trečioje - iškart po naudojimo.

BeautyBlender kainuoja apie 20eur. Galite įsigyti štai čia, arba čia, arba čia :)

Aš pirkau originalaus modelio, spalvos ir dydžio kempinytę, tačiau dar galima įsigyti didesnę, skirtą visam kūnui (kad ir kojoms, ar dekolte), arba visai mažytę, kuri skirta tik maskuokliui, kreminiam veido kontūravimui, skaistalams.

Visai norėčiau įsigyti kempinėlę su laikikliu. Štai tokią, atrodo taip gražiai, mergaitiškai…

Mano įvertinimas 10/10.

Su meile, Gabrielė

comments powered by Disqus