Gabrielės Blogas
dalykėliai.lt

Išbandytos priemonės plaukams

2015-05-03

Photo

Neseniai išbandžiau kelias priemones plaukams. Deja, nieko gero neatradau, todėl rekomendacijų šį kartą nebus.

  • John Frieda brilliant brunette vis tik perku jau ne pirmą kartą, tačiau paskutinį. Įdomiausias dalykas tas, kad Vokietijoje jis kainuoja 5 eurus, o Lietuvoje visus 10 eurų.

Tiek šampūnas, tiek kondicionierius yra labai patikimas variantas, kai norite švariai išsiplauti galvą be jokių staigmenų. Jis plaukų neapsunkina, juos šiek tiek sušvelnina, plaunant maloniai kvepia. Tai ir viskas. Nieko ypatingo, jokio ilgalaikio poveikio. Sakyčiau, produktai verti kelių eurų, ne daugiau. Žinoma, kalbu būtent apie šią liniją brunetėms.

Tiesa, mano plaukai nedažyti, o priemonės turėtų brunetėms padėti išsaugoti, ilgiau išlaikyti ryškią plaukų spalvą. Mano, natūralios, jis tikrai neparyškina. Gal John Frieda turi kitų gaminių, kurie gali pranokti visus lūkesčius. Jei žinot, pasidalinkit.

  • Syoss intensyvi, giliai plaukus atstatanti kaukė taip pat įspūdžio nepaliko. Ją man rekomendavo draugė. Sakė, kad panaudojus šią kaukę, jos plaukai pasidarė labai švelnūs, lengvai iššukuojami. Kadangi mano galai pradėjo veltis, paklausiau draugės patarimo ir nusipirkau Syoss Renew 7. Jokio poveikio. Net kauke aš šio gaminio nepavadinčiau. Veikia kaip paprastas kondicionierius. Mokėjau apie 6-7 eurus, tai didelio nuostolio nepatyriau, bet daugiau nepirkčiau.

Matyt mano plaukams reikia kažko stipresnio. :))

  • Herbal Essences šampūnus taip pat pirkau Vokietijoje. Jie visai nebrangūs, kainuoja apie 1,5 euro. Pirkau, nes anksčiau naudodavau nuolat ir buvau be proto patenkinta, plaukai atrodė išpuoselėti, tarsi po grožio salono. Gaila, tačiau neradau savo įprastų rožinių buteliukų. Pagriebiau šviesius. Sudomino tai, kad juose nėra silikono, rašo, kad suteikia blizgesio.

Manau, kad dėl tos pačios priežasties (sudėties be silikono), šampūnas ir neištesėjo duoto ant etiketės žodžio. Plaukai, išsiplovus, atrodo šiurkštoki, sunkiau šukuojasi. Papildomai reikia naudoti aliejuką. Nuvylė.

Su meile, Gabrielė

comments powered by Disqus