Gabrielės Blogas
dalykėliai.lt

Kosmetikos pirkiniai: Balandis

2015-05-10

Photo

Siaubas kaip lekia laikas, net baisu! Rimtai baisu. Turiu daug visokių planų, įvairių projektų, minčių, kurias reikia įgyvendinti iki rudens, o savaitės taip lekia viena po kitos, kad ima darytis neramu, kaip viską suspėsiu, kaip su viskuo susitvarkysiu… Tikiuosi, kad greitai galėsiu Jus smagiai nustebinti.

Neseniai rašiau apie kovo mėnėsio pirkinius, o dar likus kelioms apžvalgoms, jau reikia rodyti, ką spėjau įsigyti per balandį. Šį kartą viską fotografavau dėžutėse, o kas jose, greitai pamatysite atskiruose įrašuose.

Spėjau nusipirkti šiek tiek Sleek kosmetikos. Sicilioje įsigyjau, man prieš tai nematytos, wjcon kosmetikos gaminių (kurių kokybę merginos jau spėjo išpeikti, nors aš turiu ir kitokią nuomonę). Dar keli dalykėliai iš Kiko, Oriflame, ir ‘L’occitane’ paakių kremas.

Oriflame dušo želė jau išbandžiau, nepastebėjau nieko ypatingo, kam reikėtų atskiro blog’o įrašo. Kvapas gana malonus, nors nepasakyčiau, kad man itin patinka. Viduje daug šveičiamųjų grūdelių, kurie jautresnei odai gali būti per aštrūs, o man pats tas. Sunaudosiu ir pirksiu kokią nors kitą, medžiosiu įdomesnį kvapą. :)

Šiam kartui tiek!

Photo

Su meile, Gabrielė

comments powered by Disqus