Gabrielės Blogas
dalykėliai.lt

Nauji 'Sleek' pirkiniai

2015-05-13

Photo

Parodoje ‘Pelenė’ nusipirkau kelis Sleek gaminius, kurių dar nebuvau bandžiusi. Be Sleek kontūravimo priemonės ir highlighter’io, praktiškai nekišu iš namų nosies, todėl labai norėjau atrasti daugiau nepakeičiamų priemonių. :)

Įsigyjau BB kremą ir skaistalų paletę.

BB kremas, tai DIEVULĖLIAU… Pliusas tas, kad prie mano odos puikiai pritiko atspalvis LIGHT 802, be to - gerai maskuoja (‘PRIEŠ ir PO’ viršutinėje nuotraukoje, ant riešo). Gaila, kad to neužtenka, jog apie kremą galėčiau gerai atsiliepti. Klampesnio produkto ant savo odos nesu tepusi. Kaip molis, o ir tas lėčiau džiūsta. Kad netektų gramdyti jo nuo veido, po odą reikia paskirstyti labai greitai, o tą padaryti su tokiais ‘klijais’ sunku. Vėliau jausmas toks, lyg užsidėjus lipnią veido kaukę. Kai pamėginau pirmą kartą, pagalvojau ‘kas čia per nesusipratimas?!’ Jei kam įdomu, pakuotėje to nesusipratimo net 50ml. Mokėjau apie 10eur. Apačioje įdėsiu ir aktyvią nuorodą į parduotuvę.

Skaistalų paletę ‘Pink Lemonade 369’ galiu tik pagirti.

Susideda iš trijų spalvų. Dviejų su blizgučiais ir vienų (per vidurį) kreminių. Iš kairės į dešinę spalvos ICING SUGAR/MACAROON/PINK MINT. Viso net 17g. Elektroninėje parduotuvėje būtent šio rinkinio neradau. Tikėkimės, kad greitu metu atsiras.

Produktas labai gerai pigmentuotas, ryškios spalvos puikiai išsisklaido ant skruostų, ilgai išsilaiko. Dėžutė turi nemažą, patogų veidrodėlį. Skaistalus galiu tik nuoširdžiai parekomenduoti. Jei gerai pataikysite sau tinkančias spalvas, galėsite dar ilgai nepirkti jokių kitų skaistalų, šių užteks ilgam. Mokėjau apie 12eur.

Bendras visų Sleek MakeUp minusas, tai labai nepraktiškos, matinės, plastiko pakuotės. Net nepanaudojus jau atrodo apdulkėję, o vėliau, labai lengvai išsitepa kita kosmetika. Grožio makeup’o stalčiukui tikrai nepriduoda. Ir atrodo nehigieniškai, ir sunkiai nusivalo.

Photo

Skaistalai čia, BB kremas čia.

Su meile, Gabrielė

comments powered by Disqus