Gabrielės Blogas
dalykėliai.lt

Urban Decay: naked2

2015-05-21

Photo

Kai pabandžiau Urban Decay naked2 paletės šešėlius, likau sužavėta. OMG. Tobulas spalvų rinkinys, tobula pigmentacija, tobulai išsisklaido. Čia nėra nieko netobulo! :)) Net makiažo šepetėlis, kuris pridėtas prie šešėlių, ir tas man patiko. Pasirodė labai minkštas, švelnus bei kokybiškas - tiek mažesnis galiukas pagrindui, tiek platesnis, skirtas ryškioms linijoms išsklaidyti.

Metalinė pakuotė patogi, sandariai užsidaro. Manau, kad puikiai šešėlius apsaugo nuo subyrėjimo, jei kartais numestume ant grindų, ar įsidėtume ‘trintis’ į rankinę.

Matinių ir blizgių šešėlių rinkinys puikiai tinka tiek dieniniui, tiek vakariniui, ar šventiniui makiažui sukurti.

Jei nenorit mėtyti pinigų įvairiems neišmėgintiems šešėliams, tai drąsiai galit pirkti rinkinį iš Urban Decay. Sumokėsit už kokybę, kurios užteks ilgam. Nenusivilsit.

Iš viso NAKED serija turi net penkias šešėlių paletes. Nuoroda į visas štai čia. Kiekviena, natūralių spalvų makiažo mėgėja, gali išsirinkti sau labiausiai patinkančią. Su daugiau šešėlių, arba tik pagrindiniais.

Aš norėčiau turėti ir antrąją, ir trečiąją paletę. Antrosios paletės spalvos, manau, praktiškesnės, dažniausiai naudojamos. Naked3 susideda iš šiltų, labiau rožinių atspalvių. Gal tiktų ne visoms, bet aš MIRŠTU kaip noriu įsigyti ir išmėginti.

Kainuoja apie 50eur.

Photo

Tik pasižiūrėkit, ryškesnių juodų šešėlių aš nesu regėjus. Nerealiai gražiai užsitepa, puikiai tinka paryškinti apatinį voką (tik prireiks atskiro, plonesnio makiažo šepetėlio kontūrui).

Photo

Photo

Su meile, Gabrielė

comments powered by Disqus