Gabrielės Blogas
dalykėliai.lt

KIKO pirkiniai #2

2015-05-24

Photo

Šie KIKO pirkiniai pas mane guli jau ojojoi kaip seniai. Pagaliau prie jų (ir prie blog’o) prisėdau su laiko patikrinta, labai aiškia, nuomone.

Šį kartą pirkau kelis lūpų markerius ir paletę antakiams tvarkyti.

Pradėkim nuo pastarosios.

Photo

Į paletę įeina: veidrodėlis, tamsiai rudas vaškas (kad antakių plaukeliai neperžengtų savo augimo linijos), šviesūs ,ir tamsesnio tono, antakių šešėliai, žnyplytės antakiams pešioti, šepetėlis juos paryškinti, bei šepetėlis juos sušukuoti. Jei dar būtų pridėtos aštrios žirklutės, tai apskritai turėtume viską, ko gali prireikti.

Produktai gana stirpiai, tai yra pakankamai, pigmentuoti. Dengiasi lygiai, nebyra. Pridėti įrankėliai taip pat visai patogūs. Vienintelis dalykas, kuris man netiko - šešėlių spalvos (aš pirkau paletę nr.02). Gal nuotraukoje nesimato, tačiau užtepus ant antakių, jos atrodo tokios ryžokos, pasidažau ir negaliu į save žiūrėti. Tiesa, paletė pritaikyta blondinėms, tačiau nemanau, kad ir jos liktų patenkintos. Tiktų ir turėtų patikti visoms raudonplaukėms.

Iš pradžių naudojau paletėje esantį antakių vašką. Man patinka, kad jis tamsus, todėl puikiai užpildo ne itin tankias vietas, nepalieka kiaurų tarpelių. Dabar grįžau ne tik prie savo senosios puikiosios, bobbi brown ‘cement’ paletės, tačiau ir prie skaidrios Revlon antakių želė. Ji užfiksuoja plaukelius patikimiau, ilgesniam laikui.

Tiesa, mane truputį erzina pati pakuotė. Matinė, kaip ir Sleek gaminių. Labai tepli, sunkiai nusivalo.

Nenoriu būti griežta, nes kaip ir neturiu prie ko labai prikibti, tačiau parekomenduoti šio KIKO gaminio taip pat negaliu, nes pati antrą kartą nepirkčiau. Gal pabandyčiau tamsesnių atspalvių paletę, tačiau jau nekyla ranka. Bandysiu kitos firmos, gal kas nors ir pralenks mano numylėtą bobbi brown.

Photo

Lūpų markeriai jau kita šneka. Apie vieną iš jų, jau esu kalbėjusi anksčiau. Tada buvo 104 atspalvis. Dabar įsigyjau 103 ir 106.

Su tais markeriais yra keli niuansai. Pirmas - juos reikia laikyti galvutėmis žemyn, kitaip išdžiūsta (vadinas reikia įstatyti į vazelę, o ne nešiotis rankinėje). Antras - jei lūpos tobulai neprižiūrėtos, tai yra nenušveistos ir nesudrėkintos, markeris visus trūkumus tik išryškina, spalva pasiskirsto netolygiai, sausesnės viettos sugeria daugiau spalvos.

Be visa ko, aš juos MYLIU. Juk grožis reikalauja aukų, tiesa? Tiesiog reikia tinkamai lūpas paruošti, o pasidažius, jų matinės spalvos, atrodo super natūraliai. Lyg būčiau su tokiomis lūpomis gimus. Atrodo, tarytum būčiau nieko ant jų neužsitepus. Jei jaučiu, kad lūpos ima sausėti, sudrėkinu balzamu ir toliau sau vaikštau. Spalva išlieka super ilgai.

Photo

Photo

Su meile, Gabrielė

comments powered by Disqus