Gabrielės Blogas
dalykėliai.lt

Žaliojo molio kaukės

2015-05-26

Photo

Kas naudojat kosmetinį molį? :) Prisipažinsiu, kad parduotuvėse visada prigriebdavau jau paruoštas naudoti kaukes, tingėdavau terliotis. Kai zaliasismolis.lt plačiau pasiskaičiau apie procedūras, atliekamas su žaliuoju moliu, bei jų naudą, labai užsimaniau pamėginti ir aš ‘pasimakaluoti’ grožio sumetimais. :)

Pakuotę molio man atsiuntė groziosimfonija.lt. Nemažas pakelis, kaip matote nuotraukoje, kainuoja 5,5eur. Kartu su moliu atkeliavo ir keli lapai su (lietuvių kalba parašytomis) instrukcijomis bei receptais. Atidžiau jas peržvelgiau ir supratau, kad norint pasigaminti įvairios paskirties kaukių, reiktų investuoti papildomų pinigų priemonėms, kurias reikia įmaišyti.

Rašo, jog pagrindinei paprastai kaukei pagaminti reikia: stiklinės žaliojo molio, šaukštelio medaus, šaukštelio migdolų aliejaus (aš naudojau šalto spaudimo alyvuogių aliejų), pusės stiklinės natūralaus mineralinio vandens.

Noriu atkreipti dėmesį, kad iš tokio kiekio produktų, sumaišysite tiek kaukės, kad užteks pusei kūno (bent jau man), jei norit išsitepti tik veiduką, naudokite visko, bet po mažiau.

O dabar žiūrėkit ko reikia papildomai, į jau sumaišytą pagrindinę kaukę, jei norit ko nors specialaus:

Jei oda normali, reikia kviečių gemalų aliejaus, kelių lašų levandų eterinio. Jei sausa - dedešvos užpilo ir erškėtuogių aliejaus. Jei riebi - citrinos sulčių ir kelių lašų citrinų eterinio aliejaus. Jei darysite kaukę plaukams, papildomai prireiks Asiūklio žolės užpilo. Nuo celiulito - saldžiųjų apelsinų eterinio aliejaus, ir t.t.

Žodžiu, nėra tokios problemos, kokios (kaip rašoma) neišspręstu žaliasis molis, tačiau turėkit galvoje, kad išsirinkus kelias mylimiausias kaukes, dar reikės išleisti šiek tiek pinigėlių papildomiems produktams.

Photo

Kad ir kaip būčiau norėjusi, tas ‘košės virimas’, kad pasigražinčiau, man kažkaip neprilipo. Ir laiko užima, ir apsiterlioju visur… Efektas veido odai, kaip man pasirodė, nėra niekuo ypatingesnis, nei užsitepus įprastą vienkartinę kaukę už eurą. Tačiau yra vienas BET, kuris mane užkabino. :)

DETOKSIKUOJANTI LIEKNINANTI VONIA. Čia jau nereikia papildomai ruoštis ir nieko makaluoti. Kai turiu daugiau laiko, mėgstu joje pagulėti po sporto ir atsipalaiduoti. Tiesiog kelias saujas molio įberiu į šilto vandens vonią. Aš dar papildomai įlašinu kelis lašus citrinų eterinio aliejaus, tada kvepia labai maloniai.

Tokios, iš pažiūros nešvarios, vonios man patinka. Geras dalykas tas, kad molis neužkemša vamzdžių, o jo likučiai nelimpa ir gražiai nusiplauna. Ar tokia vonia lieknina? Geras klausimas :) Manau, kad kas lieknina, tai kalorijų suvartojimo mažinimas, o jei kimšim į save pyragus, tai joks super duper molis nepadarys stebuklų. Tai tiesiog vienas jo panaudojimo būdų, kurį pamėgau. Gal man, kaip vaikui, smagu tiurkštis nusidažiusiame vandenyje. :)

Minusas tas, kad molį reikia išsijoti (kas atima papildomai laiko). Ypač, jei darotės veido kaukę. Miltukuose yra aštrių detalių, kurios iki galo neištirpsta. Jas jaučiu net maudydamasi vonioje, baisu pagalvot, kaip stipriai būtų galima pažeisti, subraižyti jautrią veido odą.

Pliusas - visiškai natūralus produktas. Jame gausu magnio, kalcio, kalio… Jokios chemijos. Ką susimaišysit, tą užsitepsit. Tokia mintis labai vilioja, tiesa?

Ar aš pirkčiau antrą pakuotę? Ne, nepirkčiau. Mano oda nėra probleminė, su ja susitvarkyti nėra sunku, tačiau jei Jūs turite kažkokių specifinių odos problemėlių, kodėl jo nepamėginti? Aš, kolkas, pasiliksiu prie paruoštų naudoti grožio gaminių. Mačiau, kad zaliasismolis.lt siūlo kosmetikos gaminių, kurių sudėtyje jau yra įmaišyto žaliojo molio, gailiuosi, kad nepasirinkau ko nors iš jų. Jei kažką iį tos parduouvės mėginote, pasidalinkit patirtimi komentaruose. Labai įdomu ar kas nors patiko, ar verta įsigyti. :)

Su meile, Gabrielė

comments powered by Disqus