Gabrielės Blogas
dalykėliai.lt

l'occitane šlamučių balzamas paakiams

2015-05-29

Photo

Pasirodo, tai vienas perkamiausių l’occitane gaminių. Ir neveltui.

Ką rašo gamintojas:

Stangrinantis ir raukšles mažinantis paakių balzamas siūlo trejopo poveikio naudą: glotnina paakių sritį (šlamučiai stimuliuoja kolageno gamybą, kuris padeda užpildyti gilias raukšles ir atstato epidermio sluoksnį); stangrina paakių sritį (atstatomas odos palaikomasis audinys); pelžiedžių ir gebenių ekstraktai mažina paakių srities patinimus ir patamsėjimus, jie tampa mažiau pastebimi.

Akių srities balzamą naudoju jau mėnesį ir esu labai patenkinta. Stiklinis indukas tiesiog puošia mano vonios kambarį. Balzamas lengvos tekstūros, malonus, greitai susigeria ir puikiai drėkina. Tepuosi ryte ir vakare. Kartais, papildomai, dar ir prieš makiažą. Nesugalvoju, nesurandu jokio minuso. Jei ir pirksiu kitokį akių kremą, tai tik pasmalsavimui, o šį pasiliksiu kaip atsarginį variantą, prie kurio visada galiu sugrįžti.

Sunku pasakyti, ar mano paakiai tapo mažiau pajuodę, ar išsilygino mimikos raukšlelės. Tiesiog bendras vaizdas, panaudojus balzamą, yra tikrai geresnis. Lyg būčiau šauniai išsimiegojus. :)

Jei ieškot kažko paakiams, nuoširdžiai rekomenduoju šį kremuką.

Dabar dar gundausi įsigyti ir šlamučių veido kremą Divine, nors velnias brangokas. :)) Kolkas nesu nusivylusi nei vienu l’occitane gaminiu, tai gal reik nedvejoti…

Photo

Balzamą galite įsigyti čia.

Su meile, Gabrielė

comments powered by Disqus