Gabrielės Blogas
dalykėliai.lt

wjcon (wycon) kosmetikos pirkiniai

2015-06-02

Photo

Sicilijoje negalėjau praeiti pro vietinę, itališkos kosmetikos, parduotuvėlę. Apšviestos ir margumynų prikrautos lentynos. Ko daugiau reikia, kad mano vakaras būtų geras? :) Parduotuvėje dirba profesionalios vizažistės, labai malonios ir norinčios padėti… bet nelabai moka angliškai, todėl viską apėjau ir apžiūrėjau pati.

Kainos prieinamos, išpardavimo metu apskritai pigu. Kažkas panašaus į KIKO. Pagal vieną produktą negalima spręsti apie visą kosmetiką. Kad būčiau objektyvesnė, įsigyjau daugiau produktų.

Vos instagram’e parodžiau pirkinius, sulaukiau nevieno komentaro, kad ši kosmetika prasta. Man pasirodė, kad vidutinė. Tokia ir kaina.

Tiesa, nežinau kodėl, tačiau vienose Italijos srityse parduotuvių pavadinimas wJcon, o kitose wYcon (kaip ir jų elektroninė parduotuvė).

Photo

Iš dviejų lūpdažių, šviesesnio spalva (415 pure color lipstick) labai nevykusi. Kai pasidažiau, atrodė, tartum būčiau lūpas išsitepusi pudra. Taip pat išryškėjo kiekvienas lūpos griovelis, kiekvienas nelygumas. Situacija šiek tiek pagerėjo, kai užtepiau blizgio.

Antrasis lūpdažis (pure color 423), šiek tiek ryškesnis. Man puikiai tiko. Nežinau kaip vienu metu šie du gaminiai gali būti tokie panašūs, ir tokie skirtingi. Jausmas ant lūpų tas pats, o vaizdas priešingas. Atrodo labai natūraliai, nesubėga. Tiesiog puikiai paryškina natūralią spalvą. Šiuo metu - vienas mano mėgstamiausių lūpdažių.

Photo

Bronzer’io plastikinis indelis atrodo gana pigiai, tačiau kai pabandžiau ant odos, turėjau nusipirkti. Mažos auksinės detalės per daug nekrenta į akis, galima naudoti ir dieną. Atspalvis 03 man puikiai tinka ir kaip kontūravimo priemonė. Jei naudoju visam veidui, kaklui, dekoltė - puikiai išsisklaido, veidas atrodo natūraliai įdegęs. Jokių priekaištų neturiu, o mokėjau tik 6 eurus. Nupirkau šią bronzinę pudrą ir draugei.

Kabuki šepetėlis, kurį iš Wjcon pirkau atskirai, tiesiog nuostabus. Didelis ir švelnutis. Tiesiog dievinu jį. Be to, turi atskirą dėkliuką su užtrauktuku, visai patogu nešiotis rankinėje. Kai noriu, naudoju jį bronzinei pudrai, kai noriu - matinei permatomai.

Photo

Kreminiai vokų šešėliai supilstyti į stiklinius indelius, po 5ml. Labai skalsūs - lengvai galima padauginti. Norint ryškaus varianto ilgai stengtis tikrai nereikia. Ypatingai tiktų kokiam nors šventiniam vakarui, nors aš pritaikau ir dieną. Vidinį voko kampą padengiu matiniais šviesiais šešėliais, o kampučius ir apatinio voko kraštą, švelniai pablizginu šiais kreminiais (Nr.10).

Beje, man jų kvapas labai primena akrilinius dažus. Turbūt nėra pliusas… O šiaip, visai geras dalykėlis, tikrai ilgai laikosi ir nesubėga.

Rinktis galima iš 16 atspalvių, kainuoja apie 7eur.

Photo

Internetinis WYCON puslapis, kuriame rasite visus produktus, štai čia. Jei kada būsite Italijoje, siūlau užsukti ir į fizinę parduotuvę. Aš ten dar tikrai mielai apsipirkčiau. Ypač norėčiau išmėginti daugiau makiažo šepetėlių.

Su meile, Gabrielė

comments powered by Disqus