Gabrielės Blogas
dalykėliai.lt

'Rasa' prausiklis probleminei odai

2015-06-17

rasaprausiklisodai

Veido prausiklius kaitalioju nuolat. Nesurandu to vienintelio ir nepakartojamo. Mano oda, tiesą sakant, nėra probleminė. Mišri. Dienos bėgyje išlenda blizgesys. Kartais, tomis mėnesio dienomis, išsprogsta vienas kitas bjaurus spuogas, tačiau be visa ko, savo oda esu patenkinta.

Rasa prausiklį pagriebiau grynai iš smalsumo. Nebuvau jo mačiusi anksčiau. Ir nežinau ar mano nuomonė gali būti objektyvi. Tikriausiai nesu tikslinės šio prausiklio grupės narė, bet kelis pastebėjimus turiu. Gal kam padės.

Pirmas įspūdis, žinoma, buvo kvapas. Labai man patiko. Kaip aviečių uogienės.

Konsistencija tiršta. Tokia… beveik gelinė. Skaidrios spalvos.

Geras dalykas tas, kad prausiklis super skalsus. Vienam prausimuisi užtenka nedidelio lašelio. Įprastus prausiklius sunaudoju labai greitai, mėgstu kai jie putoja, spaudžiu negailėdama, o kol pabaigiau šį, praėjo beveik du mėnesiai.

Po kelių savaičių naudojimo, pastebėjau, kad mano oda pasidarė skaistesnė, švelnesnė. Jei išsispausdavau kokį inkštiriuką, greitai dingdavo paraudimas. Man pasirodė, kad tai šio prausiklio dėka.

Kai apsidžiaugiau, pagalvojau, kad produktą kartosiu, išlindo toks minusiukas… Mano oda - skruostai, paakiai, nosies krašteliai, ėmė sausėti. Kažkaip neįprastai. Vietomis ji visada buvo sausesnė, tačiau bent jau nepleiskanojo, sudrėkinti užtekdavo paprasto kremo. Veidą nemaloniai imdavo traukti, vos tik panaudodavau Rasa prausiklį. Ant pakuotės rašo, kad jis odos nesausina. Tačiau ir pykti negaliu, gal merginoms, kurių oda riebi, jis kaip tik situaciją sukontroliuotų. Tiesiog pasakoju, kaip buvo man. Nenoriu atmesti ir tokio varianto, kad mano veido oda, su metais, keičiasi.

Bendra mano nuomonė yra gerai. Prausiklis tikrai kažką daro, kad ir kaip apgailėtinai skamba. Manau, kad jaunos merginos, turinčios odos problemėlių, itin juo džiaugtųsi.

Bijau sumeluoti, bet kiek prisimenu, mokėjau apie 6 eurus. Rasite pirkti, tikriausiai, visose prekybos vietose, kur galima įsigyti veido prausiklių.

Su meile, Gabrielė

comments powered by Disqus