Gabrielės Blogas
dalykėliai.lt

Wishlist: dekoratyvinė kosmetika

2015-07-06

wishlist

Jei kitus mano norų sąrašus sudaro ir išmėginti gaminiai, kuriuos noriu kartoti, ir tie, kurie man dar naujiena, tai dekoratyvinės kosmetikos sąrašas yra vien iš nebandytų produktų, kuriuos noriu įsigyti greitu metu. Tokiu greitu, kaip tik tai įmanoma. :)

  • Pirmas mano sąraše yra Anastasia Beverly Hills antakių pieštukas (Brow Wiz). Po truputį baiginėju visas savo antakių priemones. Iki šiol, nieko geresnio, nei automatinis mac pieštukas, neradau. Esmė tame, kad apie pastarąjį gaminį niekas per daug nekalba, o Anastasia antakių produktai jau tapo kažkokia legenda. Bent jau aš, tai susidariau įspūdį, kad nieko tobulesnio nėra ir negali būti. Todėl manau, kad verta pamėginti.

  • L’oreal Nude Magique skysta pudra kainuoja vos keliolika eurų, o yra lyginama su mano pamėgta Este Lauder Double Wear pudra. Tik sako, jog L’oreal daug lengviau pasidengia, skystesnė. Turiu išmeginti.

  • Benefit Watt’s Up! highlighter’is tai dar viena legenda. Daug kas turi, daug kas giria. Man patinka jo švelnus šampaninis atspalvis. Nežinau kodėl jo dar nesu nusipirkusi. Tiesiog jaučiu, kad nesigailėsiu.

  • Kreminis Chanel bronzer’is taip pat jau seniai pas mane gulėtų, jei būtų šiek tiek pigesnis. Nors girdėjau, kad jo užtenka mažiausiai dviems metams. Vadinas, turi būti nebloga investicija. Labiausiai jo noriu, kad galėčiau kontūruoti veidą. Daugelis jį tam ir naudoja, giria. Negaliu sulaukti! Jei žinote kokių nors pigesnių alternatyvų, kad būtų kreminė konsistencija, prašau pasidalinti komentaruose.

  • YSL lūpų blizgis, kuris putlina lūpas. Graži pakuotė, puikus atspalvis. Turiu kažką panašaus iš Dior, naudoju jau antrą pakuotę, būtų įdomu ką nors pakeisti, pasižvalgyti po kitas kosmetikos firmas. YSL atsistojo į eilę pirmasis.

  • Benefit They’re Real! blakstienų tušas į sąrašą pateko taip, kaip ir visi likę gaminiai. Tiesiog pagal girdėtus, skaitytus puikius atsiliepimus. Dažniausiai linkstu prie Lancome ir L’oreal firmų, o Benefit niekada nebandžiau. Bus kitas taikinys, kai pabaigsiu viską, ką naudoju šią vasarą

  • NYX skruostų raudoniai dažnai lyginami su mac ir bobbi brown produktais, o pastarieji man patinka. Čia turėtų būti pigesnis jų variantas. Girdėjau, kad puiki pigmentacija, ilgai išsilaiko. Žiūrinėjau Vokietijos Douglas parduotuvėje, tai buvo gana platus atspalvių pasirinkimas. Tikriausiai, pirksiu kelių atspalvių iš karto.

  • Tom Ford… OMG. Svajonių pirkinys. Svajonių lūpdažis. Košmariška kaina. Vistiek jis vieną dieną bus mano. Būtent šis, matinis, spalva Pussycat. Apie šiuos lūpdažius blogų atsiliepimų niekur nemačiau. Skaičiau, kad juos ypač mėgsta Kim Kardashian. O jos makiažas, dažniausiai, man atrodo tobulai.

Kas įeina į Jūsų dekoratyvinės kosmetikos norų sąrašą? :)

Su meile, Gabrielė

comments powered by Disqus