Gabrielės Blogas
dalykėliai.lt

Wishlist: odos priežiūra

2015-07-16

odosprieziura

Šiandien šiek tiek apie planuojamus įsigyti odos priežiūros gaminius. Apie tai, ką noriu išbandyti, kas patraukė akį. Jei kažką iš mano sąrašo naudojote, ar naudojate, būkit mielos ir pasidalinkit savo nuomone, gal tai kažkaip įtakos maniškę.

Pirmieji sąraše yra IsaDora akių makiažo valiklis ir Garnier micelinis vanduo. Dabar kaip tik baiginėju savo (paprastą, kažkokį iš Maximos, kurį greitai pagriebiau) akių valiklį, o IsaDora kaip tik išleido naujieną. Apie jų valiklius nesu nieko girdėjusi, tačiau žinau, kad visi produktai yra geriausi, kol neseniai pasirodė, tai kodėl nepamėginus. O apie Garnier micelinį tikriausiai jau girdėjote visos, todėl žinote, jog tai labai liaupsinamas gaminys. Daug kas sako, kad jis niekuo nesiskiria nuo biodermos, kurį dabar baiginėju, todėl sekančios mano micelės bus šitame butelėlyje. :)

Lush produkciją žino ir mėgsta visi, tame tarpe ir aš. Aš apskritai dievinu įvarias priemones voniai. Neseniai atradau tokią firmą Bomb Cosmetics, kuri gamina labai jau gražiai atrodančias vonios bombas, muilus, žvakutes… Viena vonios bomba kainuoja apie keturis eurus, labai panašiai kaip ir lush. Pirmoji mano sąraše, pavadinimu - Bedazzled, su ryškiai rožiniais blizgučiais. Galiu tik įsivaizduoti kaip šauniai atrodys mano vonia.

Elektrinio veido šepetėlio noriu jau seniai. Žinot, kartais pudrą ant veido tepuosi rankomis. Tada bėgu jas nusiplauti. Su muilu, per kelis kartus, vos tą pudrą pašalinu. Net kai atrodo švarios, sugriebiu baltą rakšluostį ir jį išpurvinu! Tai verčia mane susimąstyti ar įmanoma švariai nusiprausti veidą, kuris su makiažu išlieka visą dieną. Toks šepetėlis turėtų palengvinti šį darbą. Sakau darbą, nes man tai tikrai prilygsta darbui, kiek vatos diskelių sunaudoju paprasčiausiam tušui nuvalyti nė neklauskit.

Apie visagalį Elizabeth Arden aštuonių valandų kremą taip pat sklando legendos. Sako, kad jis idealiai tinka lūpoms per naktį pamaitinti, taip pat gali atgaivinti suskeldėjusią kulnų, arba delnų odą, alkūnes ir t.t. Puikiai drėkina ir palieka švelnią odą.

Glam Glow kaukės taip pat jokia ne naujiena. Šį kartą norėčiau išmėginti baltąją Super-Mud valomąją kaukę. Girdėjau, kad ji puikiai išvalo užsikimšusias poras, tačiau nesausina ir neerzina odos. Jei nebūtu brangi, tai seniai ją turėčiau. Pastebėjau, kad kosmetika pagaminta Kalifornijije, dažniausiai būna puikios kokybės. Atrodo, jie išmano kaip tai daryti.

Į savo sąrašą įtraukiau Molton Brown dušo želė ne todėl, kad graži pakuotė, o todėl, kad želė yra rabarbarų aromato. Rabarbarais kvepiančių kosmetikos priemonių nebandžiau daug, bet kiek turėjau, negalėjau atsiuostyti. Nuojauta man sako, kad šis prausiklis bus kažkas tokio.

Paskutinis dalykėlis Soap & Glory rankų kremas Hand Food. Daug kas naudoja, daug kas giria. Man jau atsibodo ilgą laiką naudojami L’occitane kremai, norisi išmėginti kažką naujo… Bet kitų jau patikrinto, kad netektų per daug nusivilti. :)

O kas sudaro Jūsų norų sąrašą?

Su meile, Gabrielė

comments powered by Disqus