Gabrielės Blogas
dalykėliai.lt

L'occitane staigmenų dėžutė

2015-08-08

loccitane

Jei skaitot mano tinklaraštį, tai žinot, kad aš mėgstu l’occitane kosmetiką ir įvairias staigmenų dėželes, ypač tą laukimą, kai nenumanai kuo tave nustebins. Po paskutinio įrašo apie groziodraugas.lt dėžutę, viena mergina papasakojo, kad l’occitane taip pat ruošia mėnesinius kosmetikos staigmenų rinkinius, kuriuos galima užsisakyti jų tinklapyje.

Šio mėnesio tema ‘Laikas sau’. Dabar padarysiu l’occitane meškos paslaugą ir atskleisiu šios siurprizų dėželės turinį, kurį paprastai jie patys paviešina tik likus 3-4 dienoms iki temos pakeitimo. Na ką aš galiu pasakyti, gal kažkam padėsiu apsispręsti. :)

Su Grožio Draugo dėžele net nėra ir ką lyginti, labai jau jos skiriasi. Aš negaliu pasakyti, kad šį kartą likau patenkinta. Tiesiog negavau nieko tokio… Naudingo. Gal tik krūvelę mėginėlių, kuriuos jau esu gavusi ne vieną kartą, arba mažesnę pakuotę rankų kremo, kurį, ko gero, šiaip ar taip būčiau pirkusi šios firmos.

loccitane

Viduje dar buvo mažytis buteliukas dušo želė, mažytis indukas masažinio kremo ir toks pats mažytis - atpalaiduojantis purškalas pagalvėms.

Vos nepamiršau gabalinio muilo. Gaila, kad tokių nemėgstu.

Su siuntimo išlaidomis sumokėjau šiek tiek daugiau nei 20 eurų. Per daug nesigailiu, juk produktai kokybiški, tačiau jei galėčiau atsukti laiką atgal, už tokią sumą geriau jau būčiau nusipirkusi kokį nors vieną gerą dalykėlį, kurį daug mieliau sunaudočiau, nei šią krūvą mėginėlių.

Mano nuomonė tokia.

loccitane

Su meile, Gabrielė

comments powered by Disqus