Gabrielės Blogas
dalykėliai.lt

Provanso kosmetika

2015-08-20

provansokosmetika

Savaitės pradžioje mane pasiekė, pietų Prancūzijoje pagamintos kosmetikos, dėželė, kurioje radau labai nemažai ką išbandyti. Jei Jūsų paklausčiau su kokiu vardu asocijuojasi Provanso kosmetika, tikriausiai pasakytumėte L’Occitane?

Tai štai koks reikalas… C&D Style yra oficialūs L’Occitane ir Le couvent des Minimes atstovai Lietuvoje (Pastarosios kosmetikos gaminių aš pirmadienį ir sulaukiau). Šių firmų panašumas yra akivaizdus. Jei kas nors pakeistų etiketes, tikriausiai niekam ir neužkliūtų. Aš, aišku, labai dėl to apsidžiaugiau, nes gaminių kokybe neabejoju. Klausimas tik kas man paliks geresnį įspūdį, o kas gal ir ‘neprilips’.

Labai rekomenduoju pasižvalgyti šios kosmetikos lentynose, jei apie ją dar nesate girdėję. Aš jau galvoju, kad reikės ten pasižvalgyti Kalėdinių dovanėlių (taip, aš jau mąstau apie žiemos šventes), jų pakuotės man ypatingai gražios, dvelkia tokia klasika…

Ką spėjau išbandyti? Beveik viską, tačiau apie objektyvią nuomonę kalbėti dar anksti. Atskleisiu du dalykus:

Pirmiausia - rankų kremai yra ‘L’Occitane’ broliai, jokio akivaizdaus skirtumo tarp jų nepastebėjau. Ir tai yra labai geras dalykas, tuos rankų kremus aš praktiškai dievinu (na gal šiek tiek per stipriai pasakyta, bet tik šiek tiek).

Antriausia :) vieną iš dėželėje esančių dalykėlių aš nuoširdžiai spėjau įsimylėti. Gal atspėsit (ir įžiūrėsit) kurį? :)

Paskutiniu metu, tinklaraštyje labai noriu atkreipti dėmesį į gerus dalykus, blogų ir taip pasaulyje pilna. Tai va, jei iš šiame rinkinėlyje atrasiu ką nors, kas man bus LABAI LABAI, tai Jūs LABAI greitai apie tai sužinosite, pažadu.

provansokosmetika

Su meile, Gabrielė

comments powered by Disqus