Gabrielės Blogas
dalykėliai.lt

Avon naujovės

2015-09-08

avon

Praėjusią savaitę sulaukiau dovanėlės iš Avon. Atrodo, rudenį naujovių plūstelėjo visur.

Pradėsiu nuo trijų naujų atspalvių lūpoms (viršutinė nuotrauka). Tik iš pažiūros lūpdažiai atodo tokie tamsūs. Užtepus tampa daug švelnesni. Ilgai išsilaiko, nepastebėjau, kad sausintų lūpas. Paskutiniu metu vis naudoju atspalvį Femme (patį dešiniausią). Kitus spėjo nugvelbti mano sesė.

Apskritai, lūpdažiais iš Avon man neteko nusivilti. Kiek bandžiau, buvo puikios kokybės (kainos ir kokybės santykis puikus). Bėda ta, kad atspalviai kataloge dažniausiai atrodo visai kitaip, nei realybėje. Tai… iš dalies, perki katę maiše. Nežinai kokio margumo ištrauksi.

avon

Dar gavau šešėlių paletę ir veido kontūravimo priemonę. Visų šešėlių nespėjau panaudoti, tikriausiai tokias spalvas dar reikės prisijaukinti, tačiau mėginau pačią šviesiausią (Nr.1). Labai neutrali, tinka dienai, turi šiek tiek blizgesio. Realybėje atrodo kiek šiltesnių tonų.

Kontūravimo priemonę mano sesuo jau naudoja kaip paprasčiausią skruostų raudonį. Abi spalvas šepetėliu maišo kartu. Sakė, kad tinka ir patinka.

avon

Ir dar tušas, kurį paskutiniu metu taip daug visur reklamuoja. Na, nemanau, kad juo pasidažius, blakstienos atrodo tokios dirbtinės, kaip skelbia Avon. Bet tas yra gerai! Bent jau aš tai noriu ryškių ilgų blakstienų, kurios atrodytų NATŪRALIAI, o ne kaip priklijuotos.

Tiesiog klasikinis, nemažas šepetėlis. Gal ir neblogai. :)

avon

Su meile, Gabrielė

comments powered by Disqus